24

01-2019

Drugie zwycięstwo w Lidze Szóstek BLS

• autor: widget, 2016-05-08 10:42

W niedzielny ranek zmierzyliśmy się z Browar Murza Gol w II kolejce orlikowej Ligi Szóstek Białostockiej Ligi Sportu. Tym razem nie powtórzyła się sytuacja z I kolejki i Lambadowcy stawili się w 12-osobowym składzie. Po pierwszej 20-minutowej połowie prowadziliśmy 5-1, a po drugiej części gry wygraliśmy ostatecznie 9-4. Można było zdobyć więcej bramek, a także stracić mniej, ale w końcówce spotkania nastąpiło małe rozprężenie. Ale najważniejsze są 3 punkty i komplet "oczek" po dwóch pierwszych meczach. Na dzisiejsze zwycięstwo złożyły się bramki: Krzysztofa Wasiluka, Sławomira Wasiluk, Piotra Wasiluka i Jacka Skwarko (po 2) i Adriana Domaradzkiego. Za tydzień w sobotę, zmierzymy się z Radarem Krynice.

Skład: M. Samojłowicz - J. Skwarko (2 br.), R. Lenczewski, M. Wasilewski, M. Skwarko, K. Myśliwiec, J. Siemieniuk (ż.k.), P. Skomin, K. Wasiluk (2 br.), S. Wasiluk (2 br.), P. Wasiluk (1 br.), A. Domaradzki (1 br, ż.k.)