26

05-2019

Wygrana po horrorze

• autor: widget, 2016-04-23 21:07

W pierwszej kolejki Ligi Szóstek zmierzyliśmy się z ekipą Gondoleaugustow.pl z którą graliśmy w ostatniej kolejce Turnieju Halowego. Wtedy ulegliśmy 1-2 chociaż przeciwnicy byli wyraźnie lepsi. Dzisiaj na orliku rozpoczęliśmy mecz w 6-osobowym składzie, bez żadnego zawodnika rezerwowego. Rozpoczęło się bardzo pięknie bo już w 1 minucie prowadzenie dał Sławomir Wasiluk. Niestety w piątek minucie w sytuacji "sam na sam" nasz bramkarz Karol Kopiczko interweniował ręką poza polem karnym i otrzymał czerwoną kartkę. Gralibyśmy w osłabieniu przez 5 minut, ale że nie mieliśmy zawodników rezerwowych do końca meczu musieliśmy walczyć bez jednego zawodnika - na bramce stanął Jacek Skwarko. Mimo okrojonego składu pozostali walczyli dzielnie, a nawet w 12 minucie Krzysztof Wasiluk podwyższył prowadzenie na 2-0. W 16 minucie rywale zdobyli bramkę, ale po raz kolejny strzelił w 19 minucie Sławek i na przerwę schodziliśmy prowadząc 3-1. Po zmianie stron osłabienie i zmęczenie dawało o sobie znać i rywale zdobyli dwie bramki (24 i 30 minuta) doprowadzając do remisu. Trwała swoista obrona Częstochowy i rozbijanie akcji przeciwnika. W przedostatniej, 39 minucie meczu z kontrą popędził Sławek i zdobył zwycięską bramkę! Panowie dzisiaj pokazaliście charakter, Lambada jest z Was dumna! Po meczu było widać ile sił kosztowała ta 35 minutowa walka w osłabieniu!

Skład: K. Kopiczko (cz.k.) - J. Skwarko, P. Skomin (k), K. Myśliwiec, S. Wasiluk (3 br.), K. Wasiluk (1 br.)