24

01-2019

Sezon halowy zakończony

• autor: widget, 2016-04-10 07:48

Już przed spotkaniem z Gondoleaugustow.pl wiedzieliśmy, że nie mamy szansy na mecz barażowy, pozostała nam więc walka o utrzymanie 3 miejsca. Zaczęło się bardzo słabo bowiem już w jednej z pierwszych akcji straciliśmy bramkę, potem w 11 minucie drugą po rzucie karnym. Jak pierwsza połowa była słaba w naszym wykonaniu tak w drugiej przeciwnicy praktycznie nie wychodzili ze swojej połowy. Mimo wielu sytuacji (m.in. dwie poprzeczki) udało się strzelić tylko jedną bramkę, którą zdobył Krzysztof Wasiluk. Ostatecznie ulegliśmy 1-2 i zajęliśmy 4 miejsce. Ponadto Wasyl zajął x-aequo 1 miejsce w klasyfikacji strzelców 5 ligi, ale nagroda dla najlepszego strzelca trafi do zawodnika FC Białostoczek bowiem ta drużyna zajęła wyższe miejsce w lidze.

Skład: M. Samojłowicz - R. Lenczewski, J. Siemieniuk, J. Skwarko, M. Skwarko, M. Wasilewski, K. Wasiluk (1 br.), S. Wasiluk, R. Zachowicz