25

01-2019

Zaczynamy od porażki

• autor: widget, 2016-02-08 08:40

I Turniej Halowy VIII Edycji Białostockiej Ligi Sportu rozpoczęliśmy od porażki. Na mecz z FC Białostoczek stawiło się 12 zawodników, co jest pozytywnym sygnałem. Sama gra już nie wyglądała idealnie. Jak jeszcze w 1 połowie mieliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji do objęcia prowadzenia to znakomicie bronił golkiper przeciwników. Pierwsza część gry zakończyła się więc bezbramkowym remisem, a po zmianie stron, w 20 minucie meczu Białostoczek objął prowadzenie po rzucie wolnym i rykoszecie, który zmylił naszego bramkarza. Wydawało się, że kwestią czasu będzie doprowadzenie do remisu, ale w 26 minucie meczu rywale podwyższyli na 2-0 i nie udało się strzelić choćby honorowej bramki. Na szczęście w tabeli nie ma wielkiej tragedii bo dwa mecze zakończyły się remisem - pozostało jeszcze 6 meczów więc miejmy nadzieję, że wyniki będą lepsze. Kolejne spotkanie rozegramy w sobotę 13 lutego.

Skład: K. Kopiczko - R. Lenczewski, R. Zachowicz (k), K. Wasiluk, S. Wasiluk, J. Skwarko, M. Kamieński, Z. Dziejma, B. Silwonik, P. Skomin, J. Siemieniuk, M. Wasilewski