03

04-2024

Bezpośredniego spadku nie będzie

• autor: widget, 2015-11-29 21:34

Cieszymy się, że nasz apel podziałał na zawodników mobilizująco. Dzisiaj nie powtórzyła się sytuacja sprzed tygodnia i na mecz z Genticusem Białystok stawiło się 11 zawodników. Pierwsi w 3 minucie strzelili rywale, ale nasza odpowiedź była błyskawiczna - do remisu minutę później doprowadził Piotr Wasiluk. Na przerwę schodziliśmy prowadząc 2-1 gdyż w ostatniej minucie pierwszej połowy gola zdobył Jacek Skwarko. Druga połowa była dużo słabsza w naszym wykonaniu, brakowało wykończenia akcji pod bramką Genticusu. Prowadzenie utrzymaliśmy do 25 minuty, a remis straciliśmy na dwie minuty przed końcem meczu. Ostatecznie przegraliśmy 2-3 i dzięki porażce ostatniego w tabeli FC Lazos bezpośrednio nie spadniemy - to właśnie Lazos pożegna się z V ligą. My zajmujemy w dalszym ciągu przedostatnie miejsce, które powoduje grę w barażu o utrzymanie. Mamy jeszcze szansę na uniknięcie barażu ale już nie wszystko zależy od nas. Musimy wygrać za tydzień w sobotę z Krzymowskim i liczyć na porażkę Grouponu Znienacka z Genticusem.

Skład: M. Skwarko - R. Zachowicz (k), S. Wasiluk, P. Wasiluk (1 br.), A. Domaradzki, M. Kamieński, M. Wasilewski, P. Skomin, J. Skwarko (1 br.), K. Chudziński, D. Kłosek