24

01-2019

Jesteśmy w finale Pucharu Ligi!

• autor: widget, 2015-11-15 13:15

Dzisiejszy maraton rozpoczęliśmy od półfinału Pucharu Ligi, w którym zmierzyliśmy się na wyjeździe z Narwią Żółtki. Już w 12 minucie powinniśmy objąć prowadzenie gdyż mieliśmy rzut karny po zagraniu ręką jednego z obrońców Żółtek. Jedenastkę wykonywał Sławomir Wasiluk, który strzelił prosto w bramkarza, a ten sparował piłkę na poprzeczkę. Do przerwy nie udało się żadnej z drużyn zdobyć bramki i zakończyła się remisem 0-0. W drugiej połowie sztuka pokonania bramkarza się udała obydwu drużynom. W 65 minucie zrehabilitował się Sławomir Wasiluk strzelając gola po podaniu Rafała Lenczewskiego, a w 78 minucie na 2-0 podwyższył piękną główką Maciej Wasilewski po wrzutce z rzutu wolnego Piotra Wasiluka. Żółtki 6 minut później strzeliły, jak się później okazało honorową bramkę i ostatecznie wygraliśmy 2-1. Tym samym zagramy po raz trzeci w finale Pucharu Ligi, który za tydzień odbędzie się na boisku w Pańkach.

Skład: M. Samojłowicz - P. Skomin (ż.k.), R. Zachowicz (k), P. Zagórski, P. Zahorenko - D. Garbowski, K. Chudziński, C. Półkośnik, R. Lenczewski (1 as.), M. Wasilewski (1 br.), S. Wasiluk (1 br, ż.k.), W. Popławski - M. Skwarko, P. Wasiluk (1 as.)