25

01-2019

Przegrywamy w BLS

• autor: widget, 2015-10-25 20:38

Po remisie w zeszły weekend, tym razem zeszliśmy z boiska pokonani i w dalszym ciągu pozostajemy bez zwycięstwa w II Turnieju Halowym VII edycji BLS. Od początku Fan Futbol miał przewagę, ale na przerwę schodziliśmy remisując 0-0 mimo iż przez 2 minuty graliśmy w osłabieniu po żółtek kartce Rafała Lenczewskiego. W drugiej połowie jeszcze przez 7 minut wynik był bez zmian i dopiero w 22 minucie rywale znaleźli drogę do naszej bramki, minutę później zadali drugi cios. Nie mając nic do stracenia wycofaliśmy bramkarza ale nie przyniosło to oczekiwanego skutku. Fan Futbol w 29 i 30 minucie wbił nam jeszcze 2 gole  na pustą bramkę i ostatecznie ulegliśmy 0-4. Dzisiejszy mecz był naszym meczem numer 30 w BLS i była to nasza 4 porażka licząc wszystkie turnieje. Na szczęście tabela jest dosyć spłaszczona i można jeszcze uratować ten turniej. Tym bardziej, że kolejny mecz zagramy za 2 tygodnie i będziemy już po pierwszym treningu na hali. A te rozpoczniemy w środę 4 listopada - i będziemy się spotykać w godzinach od 19:30 do 21:00. W tym sezonie opłata będzie wynosiła 10 zł od osoby za miesiąc - a to wszystko dzięki Burmistrzowi Choroszczy, który ustalił opłatę dla drużyn grających w Lidze Gminnej o 40% niższą niż była do tej pory. Dziękujemy!

Skład: M. Skwarko - S. Wasiluk (k), R. Lenczewski (ż.k.), M. Wasilewski, J. Skwarko, J. Siemieniuk, K. Chudziński, K. Myśliwec, A. Domaradzki