26

04-2024

Ligę kończymy na 4 miejscu

• autor: widget, 2015-10-18 17:08

W ostatnim spotkaniu Ligi Gminnej 2015 pokonaliśmy na wyjeździe Pioruna Pańki 5-1 ale zwycięstwo nie pozwoliło nam się przesunąć na podium. W pierwszej połowie objęliśmy prowadzenie w 9 minucie po golu Adriana Domaradzkiego (główką po rzucie rożnym wykonywanym przez Macieja Wasilewskiego), w 15 minucie Pańki doprowadziły do remisu ale na przerwę schodziliśmy prowadząc 2-1 po bramce Damiana Garbowskiego. W drugiej części meczu dołozyliśmy jeszcze 3 gole (Sławomir Wasiluk, samobójcza i Maciej Wasilewski) i ostatecznie wygraliśmy 5-1. My swoje zrobiliśmy i aby stanąć na najniższym stopniu podium musieliśmy liczyć na korzystny wynik w Choroszczy gdzie Rajkom grał z LZS-em. I Rajkom nawet na 10 minut przed końcem prowadził 5-3, jednak ostatecznie przegrał 5-6... a było tak blisko remisu, który dawał nam 3 miejsce. Zajęliśmy więc drugi raz z rzędu 4 miejsce, jednak śmiało można stwierdzić, że to był jeden z lepszych sezonów w naszym wykonaniu! Mieliśmy najlepszą obronę w całej lidze (straciliśmy 22 bramki), nasz bramkarz Marcin Samojłowicz został uznany najlepszym bramkarzem ligi - gratulujemy! Poza tym nie przegraliśmy wyraźnie żadnego spotkania jak to było w poprzednich latach. Mamy na koncie 4 porażki (wszystkie jedną bramką), 3 remisy i 11 zwycięstw! Wprowadziliśmy także do gry dużo młodych zawodników, a doświadczenia zdobyte w tym sezonie tylko zaprocentują! Dziękujemy wszystkim zawodnikom za grę w Lidze, ale sezon na trawie się jeszcze nie kończy. Bez ciśnienia zagramy jeszcze w Pucharze Ligi, no i oczywiście gramy na hali w Białostockiej Lidze Sportu.

Skład: M. Skwarko (k) - T. Grynasz, P. Skomin, P. Zahorenko, T. Grynasz - S. Wasiluk (1 br. 1 as.), K. Myśliwiec, C. Półkośnik, R. Lenczewski, M. Wasilewski (1 br. 1 as), D. Garbowski (1 br. 1 as.), K. Chudziński - K. Wasiluk, A. Domaradzki (1 br.)