03-2020

32 urodziny obchodzi Marcin Samojłowicz

Przygoda z Pucharem Polski zakończona

• autor: widget, 2015-10-07 18:06

Meczem z Turem Bielsk Podlaski zakończyliśmy tegoroczną przygodę z Pucharem Polski. Tak jak zakładaliśmy rywale postawili ciężkie warunki, lepiej operowali piłką i byli dłużej w jej posiadaniu. Pierwszą bramkę straciliśmy w 15 minucie meczu ale nasza odpowiedź była błyskawiczna - prowadzenie Tura trwało minutę, a do remisu doprowadził Krzysztof Wasiluk po zgraniu głową piłki przez Bartłomieja Silwonika. Wynik remisowy był do 22 minuty kiedy goście ponownie na prowadzenie, którego nie oddali do końca meczu. Jeszcze przed przerwą Tur wykorzystał rzut karny, gdyż nasz bramkarz sfaulował w sytuacji "sam na sam". W pierwszej części gry byliśmy bliscy strzelenia drugiego gola, ale piękny strzał z dystansu Dawida Kłoska minimalnie minął okienko bramki Tura. Po zmianie stron powinniśmy otrzymać rzut karny po faulu na Dawidzie - sędzia liniowy sygnalizował faul, ale główny niestety miał inne zdanie. Jak przy rzucie karnym uznał sygnalizację bocznego, tak w naszym przypadku było odwrotnie. Z biegiem czasu było widać różnicę w przygotowaniu fizycznym, straciliśmy jeszcze trzy bramki (66, 70 i 87 minuta) i ostatecznie ulegliśmy 1-6. Także dziękujemy w tym miejscu wszystkim zawodnikom Lambady, a także zawodnikom Izbiszcz i Łysek, którzy gościnnie w tych czterech rundach z nami zagrali. Napisaliście piękną historię!
Zdjęcia z meczu /fot. Tomasz Grynasz/

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński ('80 P. Skomin), R. Zachowicz, B. Silwonik, J. Skwarko ('71 T. Grynasz) - R. Olsiewicz, C. Półkośnik, P. Zagórski ('58 K. Kasabuła), M. Wasilewski - K. Wasiluk, D. Kłosek

Turniej Halowy WOŚP /13.01.2013/