04

04-2024

Przegrywamy w barażu

• autor: widget, 2015-10-04 13:13

Niestety w nadchodzącym II Turnieju Halowym BLS 2015 nie zagramy w IV lidze. W meczu barażowym ulegliśmy drużynie UM Białystok 3-4. Rozpoczęło się bardzo dobrze bo w 10 minucie Rafał Lenczewski wyprowadził Lambadowców na prowadzenie, ale rywale odpowiedzieli momentalnie doprowadzając do remisu i minutę później wychodząc na prowadzenie. Ostatnie 2 minuty pierwszej połowy to jeszcze dwie stracone bramki i na drugą część gry wychodziliśmy przegrywając 1-4. Niestety nie udało się odrobić 3-bramkowej straty - zdobyliśmy dwa gole (Sławomir i Piotr Wasiluk) i ostatecznie ulegliśmy 3-4. Wielka szkoda bo rywal był w naszym zasięgu - niepokojące jest także to, że na najważniejszy mecz w orlikowej Lidze Szóstek stawiło się tak mało zawodników. Przydałoby się aby po meczu z Łyskami humory były troszkę lepsze!

Skład: M. Samojłowicz - R. Zachowicz (k), P. Skomin, R. Lenczewski (1 br.), A. Domaradzki, P. Wasiluk (1 br.), S. Wasiluk (1 br.)