34 urodziny obchodzi Łukasz Adamski

34 urodziny obchodzi Karol Biernacki

Porażka z LZS i wygrana w BLS

• autor: widget, 2015-09-27 20:42

Niedzielne zmagania rozpoczęliśmy od meczu z LZS'em Choroszcz w ramach XVI kolejki Ligi Gminnej. Niestety po wyrównanym meczu ulegliśmy 0-1, a jedyną bramkę rywale zdobyli w 55 minucie spotkania. Jako, że Łyski wygrały spotkanie walkowerem to spadliśmy o jedne oczko niżej w tabeli. Obecnie zajmujemy 3 miejsce z dwupunktową stratą do Łysek i jednopunktową do Izbiszcz (jeden mecz mniej). Mamy przewagę dwóch punktów nad LZS'em i trzech oczek nad Żółtkami, które dzisiaj uległy Rajkomowi. Do końca ligi zostały nam dwa mecze: za tydzień z Łyskami i na koniec z Pańkami. Przydałoby się utrzymać miejsce na podium.

Skład: M. Samojłowicz (k) - W. Popławski, K. Kopiczko, P. Skomin, P. Zahorenko (ż.k.), J. Skwarko, J. Siemieniuk - K. Myśliwiec (ż.k.), S. Wasiluk, C. Półkośnik, T. Grynasz, K. Chudziński, D. Garbowski - K. Wasiluk, P. Wasiluk, A. Domaradzki

Bezpośrednio po meczu z LZS'em pojechaliśmy do Białegostoku na mecz z FC Lazos w ostatniej kolejce Ligi Szóstek. Mecz rozpoczynaliśmy znając wynik meczu FC Białostoczek vs. Fan Futbol. Wygrali Ci drudzy, więc i my musieliśmy wygrać aby zagrać w meczu barażowym o IV ligę. Na szczęście wygraliśmy pewnie 6-0, zajęliśmy 2 miejsce w tabeli V ligi i za tydzień w niedzielę zagramy w barażowym spotkaniu z UM Białystok, który zajął 7 miejsce w IV lidze. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 4 października o godz. 11.

Skład: M. Samojłowicz - P. Skomin (2 br.), J. Skwarko (3 br.), S. Wasiluk, K. Kopiczko, A. Domaradzki (1 br.), P. Wasiluk

Lambada - Izbiszcze 02.10.2011 /mecz ligowy/