34 urodziny obchodzi Łukasz Adamski

34 urodziny obchodzi Karol Biernacki

01-2019

Lambada w IV rundzie Pucharu Polski!!!

• autor: widget, 2015-09-16 19:03

W dzisiejszym meczu III rundy Pucharu Polski podejmowaliśmy grający w "Lidze Okręgowej" KS UM Krynki. Skład dzisiaj mieliśmy najsilniejszy z dotychczasowych tegorocznych meczów Pucharu Polski. Na ławce rezerwowych znaleźli się Piotr Skomin, Mateusz Jaworowski, Tomasz Grynasz i Cezary Półkośnik, a gościnnie dzisiaj z nami zagrał Rafał Olsiewicz. W pierwszej połowie mieliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji do zdobycia bramki, ale niestety piłka nie wpadła do siatki. Drużynie gości też nie udało się zdobyć żadnej bramki i do przerwy był bezbramkowy remis. W drugiej połowie nie brakowało walki, ale to Krynki miały przewagę. Pachniało remisem także do ostatniego gwizdka, dlatego czekaliśmy z dwoma zmianami na dodatkowy czas gry. Ale do tych zmian nie doszło: w 90 minucie po dośrodkowaniu główkował Rafał Olsiewicz, bramkarz gości zdołał wybić piłkę przed siebie, ale do tej dopadł wprowadzony do gry w 60 minucie Mateusz Jaworowski i zdobyliśmy jak się za chwilę okazało zwycięską bramkę! Krynki próbowały jeszcze doprowadzić do remisu ale utrzymaliśmy ten wynik! Mamy 4 rundę Pucharu Polski! Teraz czekamy na przeciwnika, a mecz zostanie rozegrany w drugim tygodniu października.
ZDJĘCIA Z MECZU (Kinga Grynasz). ZDJĘCIA Z MECZU (KS UM Krynki).

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński, R. Zachowicz (k), M. Gałczyk, J. Skwarko - R. Olsiewicz, R. Lenczewski ('75 C. Półkośnik), P. Zagórski ('60 M. Jaworowski - 1 br.), M. Wasilewski - K. Wasiluk. R: T. Grynasz, P. Skomin

KS Wasilków - Lambada /15.08.2012/