34 urodziny obchodzi Łukasz Adamski

34 urodziny obchodzi Karol Biernacki

Remisujemy z Narwią Żółtki

• autor: widget, 2015-09-06 14:45

W ramach 14 kolejki Ligi Gminnej w niedzielne popołudnie rozegraliśmy mecz z Narwią Żółtki. Spotkanie ułożyło się bardzo dobrze - w 14 minucie objęliśmy prowadzenie po golu Dawida Kłoska. Taki wynik utrzymywał się do 43 minuty, kiedy to nasz bramkarz przekroczył linię pola karnego wyprowadzając ręką piłkę do gry. Sędzia zarządził rzut wolny, który bezpośrednim strzałem na bramkę zamienili goście. Na przerwę zeszliśmy remisując 1-1 i taki wynik utrzymał się do końca meczu. Mimo, że w końcówce spotkanie obie drużyny mogły zadać decydujący cios. Najpierw w 80 minucie Sławomir Wasiluk został sfaulowany w polu karnym i sam postanowił podejść do "jedenastki", Niestety bramkarz Żółtek wyczuł intencje i strzał został obroniony. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i prawie tak też było. W 85 minucie Marcin Samojłowicz obronił sytuację "sam na sam" ale piłka znalazła się pod nogą gracza Żółtek. Ten na szczęście mając przed sobą pustą bramkę strzelił w poprzeczkę. Ten remis bardzo komplikuje nam sytuację w tabeli. Właśnie straciliśmy lidera na rzecz Izbiszcz - rywale mają 1 punkt więcej i jeden mecz od nas rozegrany mniej. LZS Choroszcz ma z kolei dwa mecze rozegrane mniej i traci do nas 5 punktów. Kolejne mecze (Rajkom, LZS, Łyski) będą więc decydujące w kontekście miejsc na podium.

Skład: M. Samojłowicz - K. Kopiczko, K. Myśliwiec, P. Skomin, R. Zachowicz (k), J. Skwarko - S. Wasiluk, R. Lenczewski, M. Wasilewski, T. Grynasz, K. Chudziński - P. Wasiluk, K. Wasiluk, D. Kłosek (1 br.)

Lambada - Jasion Jasionówka /II runda PP - 21.08.2013/