24

01-2019

Kończymy grę w Wakacyjnej Lidze Szóstek

• autor: admin, 2015-08-20 11:28

Środowym meczem z Izbiszczami zakończyliśmy grę w Wakacyjnej Lidze Szóstek o Puchar Dyrektora M-GCKiS. Sam mecz był bez historii, przegraliśmy gładko 0-8, a jedynym momentem wartym odnotowania była czerwona kartka dla Macieja Skwarko, który jako zawodnik z pola próbował wyręczyć bramkarza w obronie strzału. Było to w ostatniej minucie pierwszej połowy przy stanie 0-2. Była więc czerwona kartka, rzut karny zakończony golem i co za tym idzie cała druga połowa bez zmian gdyż mieliśmy wczoraj tylko jednego zawodnika rezerwowego. Jedno jest pewnie - gra na orliku w Choroszczy nam zupełnie nie idzie - w Białymstoku gra się lepiej :) W grze o medale pozostały Izbiszcze, Narew Żółtki, AB Grand II i Nankatsu. Życzymy powodzenia drużynom z naszej gminy w walce z białostockimi ekipami.

Skład: M. Samojłowicz - P. Skomin, M. Skwarko (cz.k.), M. Wasilewski, R. Lenczewski, S. Wasiluk, D. Garbowski