04

04-2024

Mamy awans do II rundy Pucharu Polski

• autor: widget, 2015-08-16 17:28

W czwartym podejściu do Pucharu Polski odnieśliśmy czwarty awans do II rundy rozgrywek. Tym razem nie sprostały nam KS Sokoły. Mecz znakomicie się nam ułożył bo już w 10 minucie wyszliśmy na prowadzenie po bramce Krzysztofa Wasiluka, który wykorzystał długie podanie Rafała Lenczewskiego. Na przerwę schodziliśmy z dwubramkowym prowadzeniem bo w 37 minucie podcięty w polu karnym został Mateusz Jaworowski, a rzut karny pewnie wykorzystał "Wasyl". Po zmianie stron rywale mieli optyczną przewagę jednak nie udało im się poważnie zagrozić bramce strzeżonej przez Marcina Samojłowicza. My z kolei mieliśmy trzy stuprocentowe okazje, które zmarnowali kolejno Dawid Kłosek, "Bober" i "Wasyl". Ostatecznie wygraliśmy 2-0 i był to pierwszy w historii mecz Pucharu Polski, w którym nie straciliśmy żadnej bramki. Mecz II rundy zostanie rozegrany w środę 26 sierpnia - prosimy więc już teraz rezerwować czas na ten wieczór.

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński ('78 P. Skomin ż.k.), R. Zachowicz (k), M. Gałczyk, W. Popławski ('65 J. Siemieniuk) - S. Wasiluk, M. Wasilewski ('75 P. Zagórski), R. Lenczewski (1 as.) ('60 J. Skwarko), D. Kłosek - K. Wasiluk (2 br.), M. Jaworowski (1 as.)