24

01-2019

WLS: z Izbiszczami w ćwierćfinale

• autor: widget, 2015-08-14 06:35

W środę i czwartek rozegraliśmy ostatnie dwa mecze grupowe w Wakacyjnej Lidze Szóstek. O pierwszym należy jak najszybciej zapomnieć, w środę zostaliśmy rozgromieni przez AB Grand II 1-8, a jedyną bramkę zdobył Maciej Wasilewski. We czwartek przystąpiliśmy do meczu z LZS'em Choroszcz wiedząc, że do awansu do 1/4 finału wystarczy nam remis ze względu na lepszy bilans bramkowy od LZS. Nasi zawodnicy tym razem nie zawiedli i już do przerwy prowadzili 2-0, w drugiej połowie było nawet 5-1 na naszą korzyść, ale rozprężenie w końcówce spowodowało, że ostatecznie zwyciężyliśmy 5-3. Hat-tricka ustrzelił Damian Garbowski, a po jednej bramce dorzucili Maciej Wasilewski i Rafał Lenczewski. Tak więc rzutem na taśmę awansowaliśmy do ćwierćfinału, gdzie w środę 19 sierpnia o godz. 19:30 zmierzymy się z Izbiszczami. Zbiórka na orliku 19:10, koszulki fioletowe.