34 urodziny obchodzi Łukasz Adamski

34 urodziny obchodzi Karol Biernacki

Tracimy lidera

• autor: widget, 2015-08-09 14:34

Niestety nie udało się zdobyć żadnych punktów w Izbiszczach. Dzisiaj zagraliśmy w eksperymentalnym zestawieniu w obronie, a na domiar złego na początku drugiej połowy kontuzji doznał "Cezar"  grający dzisiaj na stoperze. Izbiszcze także nie grały w optymalnym zestawieniu więc była spora szansa na korzystny wynik. Ale najlepszy strzelec Izbiszcz Rafał Olsiewicz dwukrotnie w pierwszej połowie urwał się naszą prawą stroną i do przerwy przegrywaliśmy 0-2, drugą bramkę tracąc w 45 minucie. Po zmianie stron dosyć szybko strzeliliśmy jak się później okazało jedyną bramkę - w zamieszaniu podbramkowym piłkę z bliska wbił Piotr Wasiluk. Mieliśmy bardzo dużo czasu na wyrównanie, ale zabrakło skuteczności i zrozumienia w grze. Były poprzeczki, wybijanie przez obrońców Izbiszcz piłki z linii bramkowej i ataki w samej końcówce. Izbiszcze były dzisiaj jak najbardziej do ogrania, ale my zagraliśmy słabiutko. Tracimy więc lidera na rzecz Izbiszcz ze stratą 2 punktów, Łyski tracą do nas 3 punkty mając jeden mecz rozegrany mniej. Mamy lepszy bilans bezpośrednich meczów z Izbiszczami, trzeba więc walczyć do samego końca rozgrywek.

Skład: M. Samojłowicz (k) - W. Popławski, C. Półkośnik, K. Wasiluk (ż.k.), J. Siemieniuk, K. Kopiczko (ż.k.), M. Skwarko - D. Garbowski, J. Skwarko, M. Wasilewski, S. Wasiluk, D. Kłosek, R. Lenczewski (ż.k.)- P. Wasiluk (1 br. ż.k.), M. Jaworowski

Lambada - Żółtki - 13.09.2009 /mecz ligowy/