25

04-2024

7-0 z Zaczerlanami!

• autor: widget, 2015-08-02 17:34

Wróciliśmy po miesięcznej przerwie do Ligi Gminnej - i to w jakim stylu! Co prawda pierwsza połowa nie zapowiadała takiego wyniku, dopiero w 28 minucie wyszliśmy na prowadzenie po bramce Mateusza Jaworowskiego i wynikiem 1-0 zakończyła się pierwsza część gry. W drugiej odsłonie od 56 do 66 minuty zdobyliśmy 4 bramki, kolejne w 74 i 90 minucie. Hat-tricki ustrzelili dzisiaj wcześniej wspomniany "Bober", a także Sławomir Wasiluk, jedną bramkę dorzucił Dawid Kłosek. Przypominamy, że w najbliższy czwartek zagramy towarzysko z Narwią Choroszcz, a za tydzień w jarmarkową niedzielę czeka nas wyjazd na trudny teren do Izbiszcz.

Skład: M. Samojłowicz - W. Popławski, R. Zachowicz (k) (1 as, ż.k.), P. Skomin, K. Kopiczko, M. Skwarko - D. Garbowski (2 as.), P. Zagórski, R. Lenczewski (2 as.), S. Wasiluk (3 br.), J. Skwarko (ż.k.), K. Myśliwiec - D. Kłosek (1 br, 2 as.), M. Jaworowski (3 br, ż.k.)