28

07-2019

Wygrywamy z Pańkami na koniec I rundy

• autor: widget, 2015-07-05 22:13

Dzisiejszym meczem z Pańkami zakończyliśmy pierwszą rundę Piłkarskiej Ligi Gminnej. Po pierwszej połowie wygrywaliśmy 1-0 po bramce Dawida Kłoska w 30 minucie (asysta Cezary Półkośnik). Po zmianie stron szybko podwyższyliśmy na 2-0: w 50 minucie długą wrzutkę Krystiana Myśliwca przedłużył Adrian Domaradzki. W 60 minucie w kuriozalny sposób straciliśmy bramkę: jeden z kibiców wbił na plac gry drugą piłkę: nasz zawodnik chciał ją wybić poza boisko robiąc tym samym miejsce dla napastnika Pańk, który wykorzystał sytuację sam na sam. W 75 minucie wynik spotkania na 3-1 ustalił Jacek Skwarko, który otrzymał podanie od Mateusza Jaworowskiego. Także pierwsza runda Ligi Gminnej za nami. Jesteśmy w samej czołówce gdyż podobnie jak Łyski mamy po 20 punktów i tracimy 2 oczka do Izbiszcz. Runda Ligi Gminnej zakończona, ale nie jest to koniec Lambadowego grania. W wakacjach zagramy m.in. "Wakacyjnej Lidze Szóstek" na orliku w Choroszczy, turnieju beach soccera na plaży w Dojlidach, no i oczywiście w Pucharze Polski. Prosimy więc śledzić naszą stronę, a także profil na FB aby być na bieżąco.

Skład: M. Samojłowicz (ż.k.) - R. Lenczewski, P. Skomin, P. Zahorenko (k), W. Popławski - D. Garbowski, C. Półkośnik (1 as.), M. Wasilewski (ż.k.), P. Ryniejski, M. Wasilewski, D. Kłosek (1 br.), K. Chudziński, K. Myśliwiec (1 as.), M. Jaworowski (1 as.), A. Domaradzki (1 br.), J. Skwarko (1 br,)