29

07-2019

Kolejny wygrany dreszczowiec w BLS

• autor: widget, 2015-06-28 16:28

Jak pisaliśmy ostatnio w "statystycznym poniedziałku" na FB nie mieliśmy w Białostockiej Lidze Sportu meczu w którym nie straciliśmy bramki. Nie inaczej było i dzisiaj w meczu z Krzymem Wasilków. Już w drugim meczu z rzędu szybko tracimy dwie bramki (dzisiaj w 2 i 5 minucie). Przed przerwą kontaktowego gola zdobył Sławomir Wasiluk i na drugą połowę wyszliśmy z jednobramkową stratą. Dosyć szybko, bo w 4 minuty po zmianie stron znów traciliśmy 2 gole do Krzymu - tą bramkę straciliśmy kiedy graliśmy z przewagą jednego zawodnika. Na szczęście udało się poukładać grę i w 28 minucie Rafał Lenczewski strzelił na 2-3, a do remisu w 37 minucie doprowadził najlepszy strzelec 5 ligi Piotr Wasiluk. Zostało 3 minuty do końca meczu, ale wiedząc, że lider FC Białostoczek przegrał dzisiaj mecz ruszyliśmy do ataków. I w ostatniej minucie meczu udało się zdobyć zwycięskiego gola, którego autorem był Mateusz Jaworowski. Tracimy więc już tylko 3 punkty do lidera - ale spadliśmy na 3 miejsce w tabeli gdyż Fan Futbol mając tyle samo punktów co my ma o 1 bramkę lepszy "bilans goli". Teraz mamy dwumiesięczną przerwę od BLS i we wrześniu walczymy o awans!

Skład: M. Samojłowicz - R. Lenczewski (1 br.), S. Wasiluk (1 br.), P. Zahorenko, P. Skomin, A. Domaradzki, P. Wasiluk (1 br.), M. Jaworowski (1 br.)