24

01-2019

Słaby ale zwycięski mecz z outsider'em

• autor: widget, 2015-06-20 19:17

W sobotnie przedpołudnie zagraliśmy z ostatnią drużyną 5 "Ligi Szóstek" BLS Czarną Białystok. Trudno wytłumaczyć postawę naszych zawodników w tym spotkaniu, chyba najlepiej określiłoby to co się działo na boisku, szczególnie w pierwszej połowie jako "zlekceważenie przeciwnika". Na przerwę schodziliśmy przegrywając aż 0-3 tracąc gole w 2, 9 i "do szatni" w 20 minucie. Mobilizacja i mocne słowa podczas przerwy podziałały pozytywnie. Trzy minuty po wznowieniu gry zdobyliśmy pierwszą bramkę, na którą momentalnie odpowiedziała Czarna. Wynik 1-4 robił nie wyglądał zbyt dobrze, ale na szczęście od tego momentu piłka wpadała tylko do bramki Czarnej Białystok, chociaż nie wszystkie gole strzelali Lambadowcy (25, 29, 30, 38 min.)  - jedno trafienie było samobójcze (35 min). Zamiast nastrzelać bramek (a w drugiej połowie okazji mieliśmy sporo), które się mogą później przydać mieliśmy ciężką przeprawę. Na szczęście zwycięską bo zarówno lider FC Białostoczek, jak i Fan Futbol, który ma tyle samo punktów co my wygrali dzisiejsze spotkania. Za tydzień w niedzielę zagramy ostatni mecz w BLS przed wakacjami z Krzymem Wasilków. A już jutro o godz. 18 derbowe spotkanie z LZS'em Choroszcz!

Skład: M. Samojłowicz - R. Zachowicz, A. Grabowski (1 br.), S. Wasiluk (1 br.), A. Domaradzki (2 br.), P. Wasiluk (1 br.), P. Skomin, M. Kamieński