17:00 - TRENING LAMBADA GIRLS

Stadion Miejski w Choroszczy

Puchar Polski - szczegóły dla zawodników

• autor: widget, 2015-06-15 15:46

Tak jak wcześniej wspominaliśmy w tym roku po rocznej przerwie wracamy do Pucharu Polski. Wcześniej zbieraliśmy deklaracje na temat chętnych osób do udziału w tych rozgrywkach. Także kadra przestawia się następująco:

M. Samojłowicz - M. Kamieński, P. Skomin, T.Grynasz, W. Popławski, P. Zahorenko, R. Zachowicz, J. Siemieniuk, S. Wasiluk, D. Kłosek, J. Skwarko, C. Półkośnik, R. Lenczewski, M. Wasilewski, M. Jaworowski, P. Wasiluk, A. Domaradzki

Jesteśmy umówieni na badania w poradni sportowej przy ul. Sienkiewicza 79a w Białymstoku w poniedziałek 22 czerwca w godz. 13-17. Kto nie pracuje niech się zgłasza jak najwcześniej, od godz. 13 - pracujący najpóźniej w godzinach od 16 do 17. Prosimy tak zorganizować swój czas w ten dzień aby zgłosić się do poradni. Jeśli Was nie będzie w tym dniu będziecie musieli umawiać się indywidualnie, a to może być ciężkie z uwagi na okres urlopowy w poradni.

Wcześniej skierowanie od lekarza rodzinnego powinni uzyskać:  A. Domaradzki, D. Kłosek, J. Siemieniuk, M. Wasilewski i P. Wasiluk - pozostałe osoby nie muszą posiadać skierowania od lekarza rodzinnego. Na tej wizycie wszyscy będą mieli badania sportowe i każdy otrzyma skierowanie na badania laboratoryjne krwi i moczu. Wtedy będziecie musieli jechać w inny dzień i je zrobić w 3 punktach w Białymstoku. Jeśli ktoś ma takie badania robione w przeciągu ostatniego pół roku to wtedy należy przynieść jedynie wyniki. Można też je zrobić wcześniej (np. w laboratorium w Choroszczy) na podstawie skierowania od lekarza rodzinnego.

Szczegóły na temat badań w rozwinięciu newsa.

Kilka informacji dot. badań od Pani Doktor z poradni sportowej:

1. Wymagane skierowanie do Por. Med. Sport. (do badania na NFZ):

- Adrian Domaradzki

- Dawid Kłosek

- Jakub Siemieniuk

- Maciej Wasilewski

- Piotr Wasiluk

2. Pozostałe 3 osoby, które nie ukończyły 21. r.ż. mają założone karty i ich poprzednie skierowania są nadal ważne, bo nie minęły 2 lata od poprzedniej wizyty, są to:

- Damian Grabowski

- Piotr Skomin

- Jacek Skwarko

3. Wszyscy zawodnicy powinni wykonać badania laboratoryjne podstawowe, tj. morfologia z rozmazem krwi, OB, mocz - bad. ogólne.

Akceptuję wyniki wykonane w innych ośrodkach, mogą być zlecone przez lekarza rodzinnego, lub z innych badań profilaktycznych lub leczniczych z ostatnich 6 miesięcy.

Honorowi krwiodawcy mogą dostarczyć wyniki z Centrum Krwiodastwa.

Kto nie będzie dysponował wynikami badań, otrzyma od nas skierowanie na wykonanie analiz.

Badania laboratoryjne wykonywane są w godz. porannych, tj. 7.30 - 11.00

4. Proszę także do wglądu o dokumentację medyczną, jeśli są jakieś informacje o chorobach przewlekłych, badania okulistyczne, karty informacyjne leczenia szp., itp.

5. Każdy zawodnik wypełni na miejscu ankietę - wywiad chorobowy, można tez pobrać z naszej strony internetowej.

6. Jeśli zawodnicy mieli wykonywane badania sportowo-lekarskie w innych ośrodkach w ciągu ostatniego roku, należy nas o tym poinformować - dotyczy badań na NFZ.

Lambada ChoroszczZaczerlany
Lambada Choroszcz   Zaczerlany
2019-05-26, 11:30:00

Liga Gminna - 3 kolejka. Stadion Miejski w Choroszczy.

Statystyki przedmeczowe »

Lambada ChoroszczYellowCity
Lambada Choroszcz 4:0 YellowCity
2019-05-12, 11:00:00
Liga Gminna - 1 kolejka. Stadion Miejski w Choroszczy.

1. LZS Choroszcz 6 bz
2. Lambada Choroszcz 3 bz