11-2018

37 urodziny obchodzi Kamil Pyczot

Kolejny remis w BLS

• autor: widget, 2015-06-06 14:22

W dalszym ciągu jesteśmy niepokonani w V lidze BLS. W 7 kolejce "Ligi Szóstek" zmierzyliśmy się z FC Lazos, które zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Niestety różnicy w miejscach zajmowanych w lidze nie było wcale widać. Co prawda w 10 minucie objęliśmy prowadzenie po golu Sławomira Wasiluka, ale straciliśmy prowadzenie po 7 minutach. Skuteczność dzisiaj nie była naszą mocną stroną więc gola pomogli strzelić nam rywale. Rafał Lenczewski w 19 minucie dośrodkował w pole karne FC Lazos i własny zawodnik "główką zaskoczył bramkarza". Prowadzeniem 2-1 zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron dalej gra nam się nie układała, wykorzystali to przeciwnicy zdobywając gola na 2-2. Więcej bramek nie padło, chociaż więcej okazji miał FC Lazos - na szczęście bardzo dobrze bronił nasz bramkarz Marcin Samojłowicz. Remis pozwolił nam awansować na 2 miejsce w tabeli - mamy tyle samo punktów co Fan Futbol, który przegrał dzisiaj z FC Białostoczek. Pierwsza runda zakończona - za tydzień przystępujemy do rewanżów. Przed wakacjami zagramy 3 mecze: 14.06 Genticus Białystok, 20.06 Czarna Białystok, 28.06 Krzym Wasilków - kolejne spotkania dopiero we wrześniu po przerwie wakacyjnej.

Skład: M. Samojłowicz - R. Lenczewski, S. Wasiluk (1 br.), P. Zahorenko, P. Wasiluk (ż.k.), A. Grabowski, Ł. Adamski, K. Kopiczko