Pokaz Lambadowej siły

• autor: roan, 2015-05-24 23:23

W wyborczą niedzielę Lambada Choroszcz rozegrała trzecią kolejkę w ramach ligi gminnej, a naszym przeciwnikiem był Promil Barszczewo. Pogoda dopisała, a co za tym idzie frekwencja - na mecz stawiło się 23 Lambadowców, co bardzo cieszy. Zawodnikom, którzy zagrali mniej niech nie będzie przykro: sezon jest długi, więc na pewno będzie okazja aby pokazać się jak z najlepszej strony.

Sam mecz miał raczej przebieg jednostronnego widowiska, a bramki padały jak na zawołanie. Już w 6 minucie Mateusz Jaworowski otworzył wynik spotkania. Goście nie byli jednak dłużni i po niespełna 120 sekundach odpowiedzieli strzelając wyrównującą bramkę. Radość przyjezdnych nie trwała zbyt długo, bo dwie minuty później Lambadowicze znów byli na prowadzeniu dzięki świetnie dysponowanemu tego dnia Mateuszowi Jaworowskiemu. Z upływem czasu osiągaliśmy coraz większą przewagę na boisku, co przełożyło się na kolejne gole w naszym wykonaniu. Worek z bramkami otworzył Dawid Kłosek, podwyższając na 3:1 (19 min.) , następnie Krzysztof Wasiluk 4:1 ( 22 min.) oraz dwa trafienia Adriana Domaradzkiego (5:1 27 min. i 6:1 30 min.) dały nam pewne prowadzenie po 45 minutach spotkania.

Druga odsłona była bardziej spokojna, w niej także udało się Nam coś zostawić w sieci rywala. Kolejne dwa trafienia dołożył Mateusz Jaworowski oraz z rzutu karnego Piotrek Zahorenko. Końcowy rozrachunek 9:1 pozwolił Lambadzie wskoczyć na pierwszą pozycję w tabeli. Miejmy nadzieję że jest to dobry prognostyk przed dalszymi spotkaniami aby takim składem i determinacją jaką pokazała dziś DRUŻYNA pozostać w żółtej koszulce lidera jak najdłużej.

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński (1as), M. Skwarko, W. Popławski, K. Kopiczko, J. Siemieniuk, R. Zachowicz (k), P. Zahorenko (1br.), P. Skomin, P. Zagórski, (1 as.), M. Wasilewski, S. Wasiluk, K. Grzymkowski (2 as.) R. Lenczewski, D. Garbowski, T. Grynasz, D. Kłosek (1br. ) , K. Myśliwiec, J. Skwarko, K. Wasiluk (1 br. 1 as.), M. Jaworowski (4 br.) , P. Wasiluk (2 as.), A. Domaradzki (2 br.)

dzisiaj: 698, wczoraj: 2036

Turniej Otwarcia Sezonu 2010 - 25.04.2010