03

04-2024

Wygrywamy z Drużyną A w BLS

• autor: widget, 2015-05-23 17:58

Dzisiaj odnieśliśmy trzecie zwycięstwo w "Lidze Szóstek" Białostockiej Ligi Sportu. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo. Rywale w 5 minucie wyszli na prowadzenie, a do remisu za sprawą Mateusza Jaworowskiego udało się doprowadzić dopiero w 18 minucie i wynikiem 1-1 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej części gry padłu już więcej bramek i to po raz kolejny Drużyna A w 23 minucie wyszła na prowadzenie. Na szczęście druga stracona bramka podziałała na naszych zawodników mobilizująco: w 25 minucie gola zdobył Piotr Wasiluk, następnie Mateusz Jaworowski (27 min) i Sławomir Wasiluk (29 min). Straciliśmy jeszcze trzecią bramkę w 37 minucie, ale momentalnie minutę później swojego trzeciego gola zdobył Mateusz Jaworowski i ostatecznie wygraliśmy 5-3. W dzisiejszym meczu zadebiutował w naszych barwach Jakub Siemieniuk - witamy w drużynie!

Skład: M.Samojłowicz - R. Lenczewski (k), S. Wasiluk (1 br.), P. Zahorenko, M. Jaworowski (3 br.), P. Wasiluk (1 br.), A. Grabowski, M. Kamieński, J. Skwarko, P.Skomin, D. Kłosek, J. Siemieniuk, K.Kopiczko