34 urodziny obchodzi Łukasz Adamski

34 urodziny obchodzi Karol Biernacki

BLS i Liga Gminna na 1:1

• autor: widget, 2015-05-17 20:39

W niedzielę mieliśmy napięty grafik i w obu meczach z liderami zanotowaliśmy remisy 1-1. Po tych wynikach zarówno w BLS i Lidze Gminnej zajmujemy 3 miejsca, a dotychczasowy liderzy upuścili pierwsze miejsca w tabelach. Coś więc ugraliśmy :)

BLS: Najpierw w Białostockiej Lidze sportu zagraliśmy z Fan Futbol i mogliśmy zacząć znakomicie. W 5 minucie mieliśmy rzut karny po zagraniu przeciwnika ręką w polu karnym. Niestety Piotr Wasiluk go nie wykorzystał. Prowadzenie objęliśmy jednak 4 minuty później po rzucie wolnym. Podanie Rafała Lenczewskiego na bramkę zamienił Sławomir Wasiluk. Fan Futbol wyrównał jeszcze przed przerwą, a w drugiej odsłonie żadnej z drużyn nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki. Kolejny mecz zagramy w sobotę 24 maja, a przeciwnikiem będzie Drużyna A - "Miły".

Skład: M. Samojłowicz - A. Grabowski, M. Kamieński, A. Domaradzki, K. Kopiczko, R. Lenczewski, J. Skwarko, P. Wasiluk, S. Wasiluk (1 br.), R. Zachowicz (k)

Liga Gminna: Bezpośrednio po BLS'sie udaliśmy się do Zaczerlan, które w pierwszej kolejce rozgromiły Klepacze 7-1. Bardzo szybko, bo już w 5 minucie straciliśmy bramkę po rzucie karnym - faulował Rafał Zachowicz. Mimo, że mieliśmy dużą przewagę to piłka nie chciała wpaść do bramki.Do remisu doprowadziliśmy dopiero w 85 minucie - w zamieszaniu podbramkowym piłkę do bramki wpakował Mateusz Jaworowski. Szkoda tego meczu bo mogliśmy zgarnąć komplet punktów. W trzeciej kolejce w niedzielę 24 maja podejmiemy zespół Barszczewa.

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński, A. Grabowski, R. Zachowicz (k), P. Zagórski, P. Zahorenko, M. Skwarko, K. Kopiczko - D. Kłosek, M. Jaworowski (1 br.), K. Wasiluk, S. Wasiluk, R. Lenczewski, T. Grynasz, K. Chudziński, D. Garbowski, J. Skwarko - P. Wasiluk, A. Domaradzki

KS Wasilków - Lambada /15.08.2012/