25

11-2019

Zwycięstwo po 4 latach

• autor: widget, 2015-05-11 09:27

Rozgrywki Ligi Gminnej rozpoczęliśmy od meczu z Izbiszczami, drużyną z którą w poprzednich 6 latach w lidze wygraliśmy tylko dwukrotnie (3-2 w 2010 i 2-0 2011). Wczoraj powtórzyliśmy wynik z 2011 roku i wygraliśmy spotkanie, w którym Izbiszcze miały przewagę - tym bardziej chwała zawodnikom, którzy przyczynili się do tego wyniku. Pierwsza bramka padła w 38 minucie, a zdobył ją Cezary Półkośnik, który zauważył wysuniętego bramkarza Izbiszcz i huknął z ok. 40 metrów. Druga bramka padła już w doliczonym czasie drugiej połowy, po szybkiej kontrze gola na 2-0 zdobył Piotr Wasiluk. Na meczu stawiło się 18 zawodników, każdy grał z dużym zaangażowaniem i to był klucz do tego sukcesu. Tak trzeba walczyć w każdym meczu! W kolejną niedzielę (17 maja) zagramy na wyjeździe z Zaczerlanami.

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński, W. Popławski, R. Zachowicz (k) (ż.k.), P. Skomin, P. Zahorenko, R. Lenczewski, K. Kopiczko - J. Skwarko, T. Grynasz, C. Półkośnik (1 br.), S. Wasiluk, M. Wasilewski, K. Myśliwiec, K. Chudziński, D. Kłosek, M. Trochimowicz - P. Wasiluk