03

04-2024

Pierwsza wygrana w Lidze Szóstek BLS

• autor: widget, 2015-04-26 19:13

W niedzielne popołudnie odnieśliśmy pierwsze zwycięstwo w orlikowej Lidze Szóstek BLS. Skład w porównaniu do pierwszej kolejki był dużo silniejszy - na mecz stawiło się aż 14 zawodników - czyli tyle ile maksymalnie może liczyć kadra na spotkania w BLS. Mecz z Czarną Białystok dobrze się nam rozpoczął, już na początku prowadzenie dał nam Piotr Wasiluk, następnie przed zmianą stron bramki zdobyli Sławomir Wasiluk i Dawid Kłosek - pierwsza część meczu zakończyła się więc prowadzeniem 3-0. W drugiej połowie swoje drugie bramki zdobyli P. Wasiluk i D. Kłosek - potem chwilę rozprężenia w naszych szykach obronnych wykorzystała Czarna zdobywając jak się później okazało honorową bramkę. W jednej z ostatnich akcji meczu wynik na 6-1 ustalił Rafał Zachowicz. Dzięki zwycięstwu z dorobkiem 4 punktów awansowaliśmy na 3 miejsce w tabeli - przed nami z kompletem dwóch zwycięstw znajdują się Fan Futbol i FC Białostoczek. Kolejny mecz rozegramy w sobotę 9 maja, a naszym przeciwnikiem będzie Krzym Wasilków. Także mamy niemal dwa tygodnie przerwy od meczów, ale w tym czasie odbędą się dwa środowe treningi na orliku: 29 kwietnia i 6 maja.

Skład: M. Samojłowicz - K. Kopiczko, M. Skwarko, M. Jaworowski, M. Wasilewski, M. Kamieński, P. Zahorenko, R. Zachowicz (1 br.), R. Lenczewski, A. Domaradzki, D. Kłosek (2 br.), S. Wasiluk (1 br.), A. Grabowski, P. Wasiluk (2 br.)