Lambada ChoroszczIzbiszcze
Lambada Choroszcz 1:2 Izbiszcze
2018-11-12, 17:00:00
Półfinał Pucharu Ligi. Stadion Miejski w Choroszczy.
spotkanie pucharowe

3 miejsce w Turnieju Otwarcia Sezonu

• autor: widget, 2015-04-20 06:36

Powiedzenie "do 3 razy sztuka" się sprawdziło. Do tej pory dwa razy graliśmy w meczu o 3 miejsce Turnieju Otwarcia Sezonu i dwa razy przegrywaliśmy - w tym roku było inaczej. Ale po kolei. Na turnieju stawiło się 19 zawodników co jest bardzo dobrym prognostykiem na przyszłość. Co prawda z meczu na mecz ta liczba się zmniejszała - mecz o 3 miejsce graliśmy w 15-stu. Ale dobrze mieć szeroką kadrę - w końcu w ciągu całego dnia rozegraliśmy 5 meczów w czasie 2x20 minut. Na początek zmagań grupowych zagraliśmy z osłabionymi Żółtkami (grały "9") - to spotkanie wygraliśmy 5-0 (bramki: Dawid Kłosek -3, Krzysztof Wasiluk -2), następnie pokonaliśmy 2-1 LZS Choroszcz mimo, że od 4 minuty graliśmy osłabieni po czerwonej kartce Karola Kopiczko (dwa gole Krzysztofa Wasiluka). Te wyniki sprawiły, że mieliśmy najlepszy bilans spośród zwycięzców 3 grup i w kolejnej fazie zagraliśmy z drużynami, które zajęły drugie miejsca w swoich grupach: Łyskami i Rajkomem Zaczerlany. Zaczęliśmy od tej drugiej drużyny bezbramkowo remisując, z Opmarem także odnotowaliśmy remis (2-2), a dwa piękne gole zdobyli: Cezary Półkośnik (z 16 metrów w okienko) i Tomasz Grynasz (z główki po rzucie rożnym). Jako, że Rajkom/Zaczerlany zremisował 1-1 z Łyskami to Łyski zdobyły pierwsze miejsce dzięki tej jednej zdobytej bramce więcej i zagrały w finale z Izbiszczami. My zajmując 2 miejsce w grupie pojechaliśmy do Łysek walczyć o 3 miejsce z LZS'em Choroszcz. Szybko ustawiliśmy mecz obejmując prowadzenie w 2 minucie, na minutę przed końcem ustalając wynik na 2-0. Obie bramki zdobył bardzo dobrze dysponowany tego dnia "Wasyl" - dla którego było to 5 i 6 trafienie w turnieju. Występ w jubileuszowej 25 edycji Turnieju Otwarcia Sezonu można uznać za bardzo udany! Nie przegraliśmy żadnego meczu, notując 2 remisy i 3 zwycięstwa! Turniej ostatecznie wygrały Izbiszcze pokonując w finale Łyski 2-1. Dla "zielonych" było to 3 zwycięstwo w turnieju z rzędu i siódme w 25 letniej historii turnieju. Szczegółowe dane odnośnie każdego z naszych meczów wieczorem.

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński, R. Zachowicz (k) (1 as.), P. Zahorenko, K. Kopiczko (cz.k.), T. Grynasz (1 br, 1 as.), C. Półkośnik (1 br.), S. Wasiluk (1 as.), D. Garbowski, A. Domaradzki (2 as. ż.k.), K. Wasiluk (6 br.), K.Chudziński (1 as.), Ł. Adamski (1 as.), M. Skwarko (1 as.), W. Popławski, P. Zagórski, R. Lenczewski, J. Skwarko (1 as.), D. Kłosek (3 br.)

Zdjęcia z turnieju.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

1. LZS Choroszcz LZS Choroszcz 44 bz
2. Izbiszcze Izbiszcze 40 bz