28

05-2019

Remis w 1 kolejce BLS

• autor: widget, 2015-04-18 15:30

W nie najsilniejszym składzie wybraliśmy się na mecz 1 kolejki BLS w Lidze Szóstek.Jak dobrze wiadomo orlik nie jest naszą mocną stroną i nasze cele na "Ligę szóstek" nie są wygórowane - zamierzamy zająć bezpieczne miejsce w tabeli.  W 1 kolejce zmierzyliśmy się ze spadkowiczem z 4 ligi - TSR Genticus Białystok. Rywale już w 30 sekundzie objęli prowadzenie po strzale bezpośrednio z rzutu rożnego. Do remisu w 7 minucie doprowadził Jacek Skwarko ale 4 minuty później Genticus ponownie wyszedł na prowadzenie i wynikiem 1-2 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej części długo utrzymywał się ten wynik. W 33 minucie tuż przed polem karnym faulowany był Jacek Skwarko, a bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego ponowny remis dał Sławomir Wasiluk. Przez 7 ostatnich minut żadnej z drużyn nie udało się zdobyć decydującej bramki i mecz zakończył się remisem 2-2. Jutro gramy Turniej Otwarcia - zbiórka 9:30 na stadionie, gramy w koszulkach różowych. Pamiętajcie o składce sezonowej 30 zł i kto nie przyniósł to niech dostarczy fioletową i czarno-białą koszulkę!.

Skład: M. Samojłowicz (k) - M. Kamieński, Ł. Adamski, P. Zahorenko, A. Grabowski, S. Wasiluk (1 br.), K. Kopiczko, J. Skwarko (1 br.)