03

04-2024

Czwarta wygrana w 5 lidze BLS

• autor: widget, 2015-03-08 20:04

Lambadowcy wygrali kolejne, czwarte spotkanie w 5 lidze Białostockiej Ligi Sportu. Cały mecz był pod naszą kontrolą, a strzelanie rozpoczął Piotr Wasiluk, który wyprowadził Lambadę na prowadzenie w 3 minucie meczu. Na 2-0 podwyższył w 11 minucie Mateusz Kamieński, a trzecią bramkę przed zmianą stron (w 14 min.) zdobył ponownie P. Wasiluk. W drugiej połowie na 4-0 strzelił Sławomir Wasiluk (18 min), na 5-0 Adam Grabowski (21 min). Następnie JM Garden zdobyło dwie bramki z rzędu ale ostatecznie wygraliśmy 6-2 gdyż hatt-tricka ustrzelił "Piećka", który ma już łącznie 11 goli i pewnie przewodzi klasyfikacji strzelców 5 ligi. Mecz został zgodnie z planem wygrany, jednak solidarnie wygrali też nasi rywale o awans do 4 ligi: New-Optica i Krzym Wasilków. Także wszystko rozstrzygnie się w dwóch ostatnich kolejkach w których zagramy właśnie z tymi dwoma ekipami.

Skład: K. Kopiczko - R. Lenczewski, S. Wasiluk (1 br.), M. Kamieński (1 br.), P. Zahorenko, P. Wasiluk (3 br.), A. Grabowski (1 br.), M. Jaworowski

Wyniki 5 kolejki i tabela w rozwinięciu newsa.