25

04-2024

Lambada na 2 miejscu w "Radar Cup"

• autor: widget, 2015-02-23 08:31

Lambadowcy zdobyli srebrne medale w Turnieju "Radar Cup", prześledźmy więc drogę do finału. Na początek w fazie grupowej rozpoczęliśmy od meczu z Izbiszczami - było dużo trudniej niż w Turnieju Halowym LZS - wygraliśmy 1-0, a jedyną bramkę zdobył Marek Kłosek. W drugim spotkaniu grupowym ulegliśmy Fastom 1-3 (honorowe trafienie Krystiana Myśliwca), w ostatnim meczu w grupie pokonaliśmy Stare Lisy 4-1 (bramki: Piotr Wasiluk -3 i M. Kłosek). Mieliśmy więc 6 punktów i nie byliśmy pewni awansu do fazy pucharowej. Wszystko zależało od meczu Fasty - Izbiszcze, na szczęście padł bezbramkowy remis i awansowaliśmy z 2 miejsca. W 1/4 finału zmierzyliśmy się z Ramisem, który występuje w 2 lidze BLS. Rozgromiliśmy rywali 7-1 nawet ku naszemu zdziwieniu, bo mecze grupowe nie wyglądały najlepiej. Bramki w tym meczu strzelili: Sławomir Wasiluk -3, Mateusz Kamieński -2, Rafał Lenczewski i M. Kłosek (po 1). W 1/2 finału trafiliśmy na Mrówkę PSB Mońki. W regulaminowym czasie był remis 2-2 (obie bramki zdobył Damian Garbowski) i o awansie do finału zadecydowały rzuty karne. Z naszej strony trafili Piotr i Sławomir Wasiluk, rywale trafili raz, a dwukrotnie wybronił Karol Kopiczko. W meczu półfinałowym kontuzji kolana nabawił się Marek Kłosek i niestety nie zagrał w finale - życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!. W finale kolejna trudna przeszkoda - rywal z 1 ligi BLS: Czarne Strzały. Zaczęło się pięknie, w 3 minucie Mumin wyprowadził Lambadowców na prowadzenie, jednak rywale w 6 i 7 minucie zadali jak się później okazało decydujące dwa ciosy. Druga połowa nie przyniosła bramek i to Czarne Strzały zwyciężyły w "Radar Cup". Dodatkowym wyróżnieniem dla nas było, że najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany nasz zawodnik Karol Kopiczko.

Skład: K. Kopiczko - R. Lenczewski (1 br.), Ł. Adamski, M. Kamieński (2 br.), K. Myśliwiec (1 br.), A. Grabowski, S. Wasiluk (3 br.), P. Wasiluk (3 br.), D. Garbowski (3 br.), M. Kłosek (3 br.)