Opmar wygrywa Turniej WOŚP

• autor: widget, 2015-01-12 08:53

Niestety nie udało się w tym roku zająć miejsca na podium w Turnieju Halowym WOŚP. Do gry wystawiliśmy 3 drużyny. Na fazie grupowej zmagania zakończyła Lambada III - mimo dwóch zwycięstw i porażki nie udało się awansować do 1/8 finału - trzy drużyny miały po 6 punktów i zadecydowała "mała tabela", w której mieliśmy słabszy bilans bramkowy i ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce w grupie. Lambadzie I sztuka awansu do 1/8 finału się udała dzięki kompletowi zwycięstw w fazie grupowej (oczywiście awans z 1 miejsca). W 1/8 finału jednak lepsze okazały się Izbiszcze, które decydującą bramkę zdobyły w ostatniej akcji meczu po przedłużonym rzucie karnym. Najdalej zaszła w turniejowej drabince Lambada II, która po zwycięstwie i remisie w grupie zajęła podobnie jak Lambadowa "jedynka" pierwsze miejsce. Przeciwnikiem w 1/8 finału była drużyna Pioruna Pańki. W regulaminowym czasie był bezbramkowy remis i o awansie do 1/4 finału zadecydowały rzuty karne, które bezbłędnie wykonali nasi zawodnicy. W ćwierćfinale była okazja do pomszczenia Lambady III, gdyż na drodze stanął Opmar. Po raz kolejny był wynik 0-0, ale tym razem rzuty karne lepiej wykonywali zawodnicy Opmaru i to oni awansowali do półfinału. Ostatecznie to Opmar został zwycięzcą turnieju, pokonując w finale po rzutach karnych zwycięzcę ostatnich dwóch edycji Sixty Six. Trzecie miejsce także w rzutach karnych wywalczyło Drewno Fornik Kościuki, a tuż za podium znalazł się LZS II. Patrząc na całokształt wyników naszych drużyn nie było tragedii, gdyż nie były to optymalne zestawienia. Jeśli chodzi o regulaminowy czas gry to odnieśliśmy 6 zwycięstw, padły 3 remisy, dwa mecze zakończyły się naszą porażką. Ale wynik sportowy w tym turnieju nie był najważniejszy, zwyciężyło wsparcie dla WOŚP - z wpisowego od drużyn na konto orkiestry trafiło 2 tysiące złotych!

W rozwinięciu newsa wyniki Lambadowców, a także całego turnieju.

Lambada I: K. Kopiczko - M. Skwarko, R. Lenczewski, P. Skomin, D. Garbowski, S. Wasiluk, R. Zachowicz

Grupa: Lambada I - Dring u Jarka 1-0 (S. Wasiluk)
Grupa: Lambada I - Epidemia 2-1 (P. Skomin, R. Lenczewski)
Grupa: Lambada I - Cool Taxi 2-0 (S. Wasiluk, D. Garbowski)
1/8: Lambada I - Izbiszcze 1-2 (R. Lenczewski)

Lambada II: A. Karcz - Ł. Adamski, M. Klosek, P. Buła, D. Jaworowski, P. Wasiluk, M. Kamieński, P. Zahorenko

Grupa: Lambada II - LZS III 2-1 (M. Kamieński, P. Zahorenko)
Grupa: Lambada II - Drewno Fornik Kościuki 0-0
1/8: Lambada II - Pańki 0-0, k. 3-2
1/4: Lambada II - Opmar 0-0, k. 2-3

Lambada III: M. Samojłowicz - T. Grynasz, A. Grabowski, K. Myśliwiec, J. Skwarko, M. Jaworowski, A. Domaradzki

Grupa: Lambada III - Promil 2-0 (M. Jaworowski, A. Domaradzki)
Grupa: Lambada III - Opmar 0-3
Grupa: Lambada III - O Cie Chaliewka 1-0 (K. Myśliwiec)

Wyniki całego turnieju na stronie "Głosu Choroszczy".

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Lambada ChoroszczYellowCity
Lambada Choroszcz 4:0 YellowCity
2019-05-12, 11:00:00
Liga Gminna - 1 kolejka. Stadion Miejski w Choroszczy.

1. Lambada Choroszcz 3 bz
2. Izbiszcze 0 bz