25

01-2019

W dalszym ciągu niepokonani!

• autor: widget, 2014-11-16 18:15

Cztery mecze i komplet punktów - jak na drużynę debiutującą w rozgrywkach Białostockiej Ligi Sportu mamy całkiem fajny bilans. W dzisiejszym meczu pokonaliśmy Pub Brama 3-2, ale gra była bardzo daleka od ideału. Rozpoczęliśmy bardzo dobrze bo już w 2 minucie Mateusz Jaworowski wyprowadził nas na prowadzenie i mimo przewagi w pierwszej połowie już więcej nic nie strzeliliśmy. Rywale dopiero w drugiej części gry mocniej zagrozili naszej bramce, ale udało się przetrwać ataki i w 20 minucie Piotr Wasiluk podwyższył na 2-0. Przeciwnicy jednak odpowiedzieli kontaktową bramką 2 minuty później, na szczęście nasza odpowiedź była jeszcze szybsza gdyż w 23 minucie na 3-1 strzelił Mateusz Kamieński. Pub Brama śmielej atakował, w nasze szeregi wkradła się niepotrzebna nerwowość czego efektem była druga bramka dla przeciwników. Udało się dociągnąć wynik do końca i mamy w tabeli 5 punktów przewagi nad resztą stawki gdyż niespodziewanej porażki doznał nasz następny przeciwnik Krzym Wasilków, który uległ Mario Band i ta drużyna także jeszcze jest w stanie nam zagrozić. Kolejny mecz z Wasilkowem gramy w sobotę 22 listopada o godz. 19:15.

Skład: M. Skwarko - P. Skomin, S. Wasiluk, A. Grabowski, M. Kamieński (1 br.), M. Jaworowski (1 br.), P. Wasiluk (1 br.), P. Zahorenko, R. Zachowicz