Liga Gminna

11:30 Lambada vs Zaczerlany

Stadion Miejski w Choroszczy

05-2019

Porażka w rzutach karnych. Puchar Ligi dla Izbiszcz.

• autor: widget, 2014-11-11 16:10

W meczu finału Pucharu Ligi Lambada dzielnie walczyła do samego końca. Co prawda w ostatecznym rozrachunku ulegliśmy faworyzowanym Izbiszczom w rzutach karnych, ale po takim meczu można powiedzieć, że każdy dał z siebie wszystko. Przez niemal całe spotkanie to Izbiszcze prowadziły grę i stwarzały więcej sytuacji bramkowych. Po jednej z nich wyszli na prowadzenie w 26 minucie meczu. Nasza odpowiedź była jednak błyskawiczna: 3 minuty później sam na sam wyszedł Piotr Wasiluk, po jego strzale piłka trafiła w słupek, a obrońca Izbiszcz tak niefortunnie wybijał piłkę, że nabił własnego bramkarza i piłka wpadła do siatki. W pierwszej części gry żadnej z drużyn nie udało się już znaleźć drogi do bramki rywali i zakończyła się remisem 1-1. W drugiej odsłonie w 67 minucie Izbiszcze ponownie objęły prowadzenie, do końca meczu było jeszcze sporo czasu i wciąż mieliśmy szansę na odrobienie jednobramkowej straty. Udało się to w  77 minucie gdy Adrian Domaradzki doprowadził do wyrównania, a w 85 minucie prowadzenie dał nam Krzysztof Wasiluk. Obie sytuacje "sam na sam" po znakomitych prostopadłych podaniach Cezarego Półkośnika. Gdy wydawało się, że dowieziemy to prowadzenie do kończa regulaminowego czasu gry to Izbiszcze już w doliczonym czasie doprowadziły do wyrównania. W dogrywce Izbiszcze cały czas naciskały, my z kolei mądrze się broniliśmy i dowieźliśmy remisowy wynik do końca dogrywki. Rzuty karne z naszej strony zmarnowali Piotr Wasiluk i Piotr Zagórski, szczęśliwie trafił co prawda Jacek Skwarko, ale przy stuprocentowej skuteczności Izbiszcz ostatecznie ulegliśmy w serii jedenastek 1-4. Dzięki wszystkim za walkę w tym meczu! To było ostatnie spotkanie na trawie w tym roku, teraz skupiamy się na rozgrywkach halowych.

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński (k), P. Zagórski, T. Grynasz, P. Skomin, A. Grabowski, K. Kopiczko, M. Skwarko - D. Garbowski, J. Skwarko, C. Półkośnik (2 as.), S. Wasiluk, K. Wasiluk (1 br.), W. Popławski, P. Wasiluk - A. Domaradzki (1 br.)

Film z rzutów karnych w rozwinięciu newsa

Lambada ChoroszczZaczerlany
Lambada Choroszcz   Zaczerlany
2019-05-26, 11:30:00

Liga Gminna - 3 kolejka. Stadion Miejski w Choroszczy.

Statystyki przedmeczowe »

Lambada ChoroszczYellowCity
Lambada Choroszcz 4:0 YellowCity
2019-05-12, 11:00:00
Liga Gminna - 1 kolejka. Stadion Miejski w Choroszczy.

1. LZS Choroszcz 6 bz
2. Lambada Choroszcz 3 bz