25

01-2019

Kolejne zwycięstwo, Stal-Montaż pokonany!

• autor: widget, 2014-11-08 15:14

W dalszym ciągu pozostajemy liderem VI Ligi w BLS. W trzecim spotkaniu pokonaliśmy Stal-Montaż 5-2! Dosyć szybko objęliśmy prowadzenie, w 5 minucie bramkę zdobył Krzysztof Wasiluk. Potem jednak w 11 rywale doprowadzili do wyrównania, jednak nasza odpowiedź była bardzo szybka: minutę później Piotr Wasiluk wyprowadził nas ponownie na prowadzenie i na przerwę schodziliśmy z jednobramkową zaliczką. Po zmianie stron mocniej atakowaliśmy czego efektem były trzy bramki strzelone w odstępie dwóch minut, a zdobyli je Mateusz Jaworowski (2) i Sławomir Wasiluk. Co ciekawe w tych dwóch minutach Stal-Montaż także zdobył bramkę, która okazała się ostatnim golem tego spotkania. Mimo dużej przewagi nie udało się nam strzelić kolejnych bramek i ostatecznie wygraliśmy 5-2. Tym samym z kompletem punktów w dalszym ciągu prowadzimy w swojej lidze, a kolejny mecz rozegramy w niedzielę 16 listopada z drużyną "Pub Brama".

Skład: K. Kopiczko - Ł. Adamski, P. Skomin, S. Wasiluk (1 br.), A. Grabowski, K. Wasiluk (1 br), M. Jaworowski (2 br.), P. Wasiluk (1 br.)