29

07-2019

Drugi mecz i drugie zwycięstwo w BLS!

• autor: widget, 2014-10-26 20:33

Po zwycięstwie nad Pańkami w ćwierćfinałowym meczu Pucharu Ligi Lambadowcy w niedzielny wieczór rozegrali jeszcze jedno spotkanie. W ramach II kolejki VI ligi Białostockiej Ligi Sportu zmierzyliśmy się z drużyną FC Białostoczek. W pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy nielicznych sytuacji bramkowych, rywale mieli przewagę i zdobyli jedną bramkę w 9 minucie. Na drugą część gry wyszliśmy w bojowym nastawieniu. Po 5 minutach drugiej połowy do remisu doprowadził Piotr Zahorenko, a w 23 minucie Piotr Wasiluk dał nam prowadzenie. Niestety z prowadzenia nie cieszyliśmy się długi, gdyż minutę później rywale doprowadzili do remisu. Przy stanie 2-2 żółtą kartkę i w konsekwencji 2 minuty kary otrzymał Rafał Zachowicz i musieliśmy się bronić grając o jednego zawodnika mniej. Na szczęście FC Białostoczek nie wykorzystał tej szansy i ostatnie 2 minuty meczu graliśmy w pełnym składzie. Na minutę przed końcem na strzał z niemal połowy boiska zdecydował się Piotr Wasiluk, a jednak ta piłka zaskoczyła bramkarza Białostoczka. Udało się dowieźć prowadzenie do końca i ostatecznie wygraliśmy 3-2. Jako jedyna drużyna mamy komplet punktów i przewodzimy VI ligowej stawce. Następny mecz rozegramy za 2 tygodnie, w sobotę 8 listopada.  Oczywiście w międzyczasie odbędą się dwa środowe treningi na hali (29.10 i 5.11).

Skład: M. Skwarko - R. Zachowicz (ż.k.), P. Wasiluk (2 br.), P. Zahorenko (1 br.), K. Wasiluk, A. Grabowski, P. Skomin, S. Wasiluk, M. Jaworowski, M. Kamieński