Lambada ChoroszczIzbiszcze
Lambada Choroszcz 1:2 Izbiszcze
2018-11-12, 17:00:00
Półfinał Pucharu Ligi. Stadion Miejski w Choroszczy.
spotkanie pucharowe

Lambada w półfinale Pucharu Ligi

• autor: widget, 2014-10-26 14:28

W meczu ćwierćfinałowym Pucharu Ligi Lambadowcy okazali się lepsi od Pioruna Pańki. Początek meczu był toczony w szybkim tempie przez obie drużyny, jednak jedyna bramka w pierwszej połowie padła dopiero w 30 minucie. W polu karnym gości faulowany był Krzysztof Wasiluk, a jedenastkę na bramkę pewnie zamienił Piotr Zahorenko. W drugiej połowie dosyć szybko Pańki doprowadziły do wyrównania. W 52 minucie w naszym polu karnym zawodnika gości sfaulował Piotr Skomin, a Karolowi Kopiczko, który dzisiaj strzegł naszej bramki niestety nie udało się wyczuć intencji strzelającego. Bramka podziałała mobilizująco na naszych zawodników bo już 4 minuty później ponownie cieszyliśmy się z prowadzenia po golu Adriana Domaradzkiego (as. Sławomir Wasiluk). Na kolejną bramkę musieliśmy czekać do 69 minuty: wtedy Jacek Swarko podał do Krzysztofa Wasiluka, a ten strzałem z ok. 16 metrów pokonał bramkarza Pioruna. Pańki nie dawały jednak za wygraną: 2 minuty później zdobyły kontaktową bramkę ale to już było wszystko na co mogli sobie pozwolić. Końcówka należała do Lambady. W ostatnich 10 minutach zdobyliśmy jeszcze trzy bramki: najpierw  swojego drugiego gola zdobył Adrian Domaradzki (as. Kamil Grzymkowski), a następnie dwie najładniejsze bramki całego spotkania. Strzał z ok. 20 metrów w samo okienko Damiana Garbowskiego (as. Piotr Skomin) i na koniec rajd Sławomira Wasiluka, który przedryblował kilku zawodników z Pańk i sam zdobył bramkę po strzale z ostrego kąta. W półfinale zagramy z Promil Barszczewo , który niespodziewanie pokonał faworyzowany Opmar 1-0.

Skład: K. Kopiczko - M. Kamieński, P. Skomin (1 as.), P. Zahorenko (1 br.), R. Zachowicz (k), M. Skwarko (ż.k.), A. Grabowski - T. Grynasz, W. Popławski, K. Wasiluk (1 br, 1 as.), S. Wasiluk (1 br, 1 as.), P. Zagórski (1 as.), J. Skwarko (1 as.), D. Garbowski (1 br.) - P. Wasiluk, A. Domaradzki (2 br.), K. Grzymkowski (1 as.)

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

1. LZS Choroszcz LZS Choroszcz 44 bz
2. Izbiszcze Izbiszcze 40 bz