24

01-2019

Udany debiut w BLS

• autor: widget, 2014-10-18 20:43

Lambadowcy bardzo udanie rozpoczęli zmagania w Białostockiej Lidze Sportu. Na debiutancki mecz pojechaliśmy co prawda w mocno osłabionym składzie ale Ci co dzisiaj zagrali dali radę. Mecz dużo lepiej rozpoczął Radar Krynice, który miał przewagę w posiadaniu piłki, jednak nie przełożył tego na sytuacje bramkowe. W 10 minucie meczu premierową bramkę w naszych zmaganiach w BLS zdobył Piotr Wasiluk i wydawało się że taki wynik utrzymamy do końca pierwszej połowy. Niestety w ostatniej akcji pierwszej części gry Radar doprowadził do wyrównania. Drugą część gry zaczęliśmy od mocnego akcentu - w 18 minucie na 2-1 strzelił Sławomir Wasiluk i na kolejne bramki musieliśmy czekać do ostatnich 5 minut gry. Wtedy przełamał się Mateusz Jaworowski, który w 26, 28 i 29 minucie ustrzelił hat-tricka i ostatecznie pokonaliśmy Radar Krynice 5-1. Wynik na pewno jest bardzo dobry, jednak jeśli mamy zamiar coś osiągnąć w Białostockiej Lidze Sportu to ławka rezerwowych musi być bardziej szeroka. Kolejny mecz zagramy w przyszłą niedzielę, a przeciwnikiem będzie FC Białostoczek.

Skład: K. Kopiczko - P. Skomin, W. Popławski, Ł. Adamski, P. Wasiluk (1 br), S. Wasiluk (1 br), M. Jaworowski (3 br.) Bez gry: M. Skwarko.

Tabela po 1 kolejce w rozwinięciu newsa.