34 urodziny obchodzi Łukasz Adamski

34 urodziny obchodzi Karol Biernacki

Zaczynamy zmagania na hali

• autor: widget, 2014-10-13 20:18

Liga Gminna na trawie zakończona, ale to nie koniec naszych piłkarskich zmagań w tym roku. Mamy teraz tydzień przerwy od meczów na trawie - po rozegranych w przyszłą niedzielę meczach barażowych poznamy przeciwnika w ćwierćfinale Pucharu Ligi - na świeżym powietrzu zagramy więc przynajmniej jeden mecz (oczywiście apetyty mamy dużo większe - trzeba troszkę zrehabilitować za to 4 miejsce). Równolegle z Pucharem Ligi będziemy także walczyć na hali. W najbliższą sobotę po 3 latach starań zadebiutujemy w Białostockiej Lidze Sportu (o tym będzie w następnym artykule), a od środy zaczynamy cotygodniowe treningi na hali. Jak zwykle godz. 19 i na początek opłata 10 zł od osoby za wejście (jeśli będzie duża frekwencja to od listopada opłata może ulec zmniejszeniu). Na każdy mecz w BLS będziemy powoływać kadrę max 12 osobową spośród osób, które będą na treningu poprzedzającym dany mecz. Oprócz tego mamy plan zagrać także w Lidze Halowej w Łapach - wreszcie mecze będą na dużej hali mechaniaka i będą odbywać się wieczorem w piątki. Debiutancki dla nas turniej w BLS będzie trwał od 18 października do 7 grudnia, a jeśli wszystko pójdzie dobrze i się w BLS utrzymamy to kolejny mecz będzie dopiero w połowie lutego - czeka nas więc 2 miesiące przerwa. W związku z tym aby grać o stawkę, a nie tylko treningowo w środę należy się poważnie zastanowić nad grą w Łapach - tam będą mecze od połowy listopada aż do końca marca i nie będą one w żaden sposób kolidować z grą w Białostockiej Lidze Sportu. Do BLS zgłosiliśmy 23 osoby, więc będzie mógł zagrać niemal każdy z naszej "kadry letniej" - w Łapach możemy zgłosić max 12 osób. Proszę więc do środy się zastanowić kto byłby chętny na występy w Łapach!

W rozwinięciu newsa możecie obejrzeć filmik, który wyciekł z wczorajszego bankietu po świętowaniu 4 miejsca w lidze :)

Sparingi na Orliku - 12.03.2011