25 urodziny obchodzi Marcin Kruszyński

34 urodziny obchodzi Przemysław Sobolewski

02-2020

Kończymy ligę na 4 pozycji!

• autor: widget, 2014-10-12 17:32

To nie był najlepszy mecz w naszym wykonaniu, jednak przy bardzo dużej pomocy Barszczewa udało się ostatecznie wygrać ostatnie ligowe spotkanie i ostatecznie zająć 4 miejsce na koniec sezonu. Już w 12 minucie jeden z zawodników gości tak mocno protestował odnośnie decyzji sędziego, że opuścił boisko z czerwoną kartką. Mimo, że graliśmy w przewadze to kompletnie nie było widać tego na boisku, nie mieliśmy praktycznie żadnych sytuacji bramkowych. Dopiero w ostatniej minucie pierwszej połowy Jacek Skwarko wykonywał rzut rożny, piłkę wybili obrońcy, a do niej dopadł Sławomir Wasiluk, uderzył z linii pola karnego i wyprowadził Lambadowców na prowadzenie. Wkrótce po tym sędzia zakończył pierwszą część gry. Po przerwie niewiele się zmieniło, Barszczewo dalej atakowało ale na szczęście nie udało się zdobyć kontaktowej bramki. Co się nie udało gościom w końcu się udało nam - i to dopiero pod koniec meczu. W 88 minucie Damian Garbowski posłał górną piłkę w pole karne, dośrodkowanie minęło wszystkich obrońców i wpadło wprost pod nogi Adriana Domaradzkiego, który pięknym wolejem podwyższył prowadzenie na 2-0. W 90 minucie w polu karnym faulowany został Damian Garbowski, zawodnik gości nie zgodził się z tą decyzją - za co został ukarany czerwoną kartką. Rzut karny pewnie wykorzystał Piotr Wasiluk i wkrótce po tym zabrzmiał ostatni gwizdek w tym meczu. Mamy więc 4 miejsce, z perspektywy całego sezonu miejsce dobre, ale na podsumowanie przyjdzie jeszcze czas. Bramki nr 2 i 3 w rozwinięciu newsa.

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński (k), W. Popławski, P. Skomin, P. Zahorenko, T. Grynasz, K. Kopiczko, M. Skwarko - M. Trochimowicz, S. Wasiluk (1 br.), C. Półkośnik, A. Grabowski, K. Wasiluk, D. Garbowski (ż.k., 2 as.) - J. Skwarko, A. Domaradzki (1 br.), P. Wasiluk (1 br.)

Sparingi na Orliku - 12.03.2011