34 urodziny obchodzi Łukasz Adamski

34 urodziny obchodzi Karol Biernacki

Dramat w Izbiszczach

• autor: widget, 2014-09-14 19:29

Dzisiejszym meczem z Izbiszczami pobiliśmy dwa rekordy, ale niestety nie bardzo te pozytywne. Ale zacznijmy od początku, dokładnie od samego początku meczu bo już w 1 minucie straciliśmy bramkę, następnie kolejne i tak w 21 minucie przegrywaliśmy już 0-4 i mogliśmy zapomnieć o korzystnym wyniku. Wtedy Cezary Półkośnik zdobył bramkę, ale gospodarze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę zdobyły jeszcze 2 gole i na przerwę schodziliśmy przegrywając 1-6. Grając taki "kryminał" nie można myśleć o korzystnym wyniku. Na drugą część spotkania wyszliśmy z zadaniem aby nie skompromitować się jeszcze bardziej, aby nie dostać "dwucyfrówki". Sztuka ta się udała, zagraliśmy dużo bardziej agresywnie i ta część meczu zakończyła się remisem 2-2 (bramki Adriana Domaradzkiego i Mateusza Jaworowskiego) i ostatecznie przegraliśmy 3-8. A teraz o rekordach: w historii meczów z Izbiszczami był to mecz, w którym straciliśmy najwięcej bramek z tym przeciwnikiem, a także był to mecz wyjazdowy w którym na boisku w Izbiszczach strzeliliśmy najwięcej bramek z dotychczas rozegranych tam meczów. Do końca sezonu pozostały 4 mecze, jeszcze mamy matematyczne szanse aby włączyć się do walki o podium ale niestety już nie wszystko jest w naszych rękach. Do LZS'u Choroszcz tracimy już 8 puntów, a Rajkom i Zaczerlany mają tyle samo punktów co my. Trzeba raczej się skupić aby odzyskać tą czwartą pozycję, teraz czekają nas najważniejsze mecze w tym kontekście: derbowe pojedynki z Rajkomem (21.09), LZS'em (28.09), a następnie wyjazd do Zaczerlan (5.10) i kończący sezon mecz na własnym boisku z Barszczewem (12.10). W dzisiejszym spotkaniu po raz ostatni w barwach Lambady w tym sezonie wystąpił Piotr Ryniejski, który wyjeżdża za granicę. Bilans Piotrka w tym sezonie to 19 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 5 asyst. Dziękujemy za grę w Lambadzie i zapraszamy na halę czy na mecze gdy tylko będziesz w Polsce!

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński (k), W. Popławski, P. Skomin, P. Zahorenko, K. Kopiczko, M. Skwarko - M. Jaworowski (1 br), C. Półkośnik (1 br), S. Wasiluk, P. Ryniejski, D. Garbowski, J. Skwarko - K. Wasiluk (1 as), A. Domaradzki (1 br), P. Wasiluk (1 as)

Sparingi na Orliku - 12.03.2011