23

11-2018

Porażka na własne życzenie

• autor: widget, 2014-08-31 13:55

Dzisiejsze spotkanie było bardzo dobrą "lekcją" jak można przegrać wygrany mecz. W pierwszej połowie wpakowaliśmy Opmarowi trzy bramki. Najpierw w 19 minucie Dawid Kłosek zdecydował się na strzał z ok 30 metrów (asystę zaliczył Cezary Półkośnik), następnie dwie bramki w 25 i 32 minucie zdobył Piotr Wasiluk  (przy obu asystował jego brat Krzysztof). Co prawda przed przerwą Opmar zdobył bramkę na 3-1 po tym jak zaspała nasza obrona ale nic nie zapowiadało tragedii jaka się wydarzy w drugiej połowie. W 57 minucie Opmar wykorzystał stały fragment gry po raz pierwszy: bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego dało kontaktową bramkę. I podobnie jak w pierwszym meczu wszystko było dobrze do 70 minuty. Wtedy kolejny stały fragment gry, tym razem rzut rożny dał Opmarowi remis. Przy tym wyniku zmarnowaliśmy dwie stuprocentowe okazje do ponownego wyjścia na prowadzenie, a że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić to tak właśnie się stało. W 80 minucie rywale wyszli na prowadzenie po akcji sam na sam z naszym bramkarzem, a w 90 minucie dobili nas w identyczny sposób i ostatecznie przegraliśmy 3-5. Po raz kolejny na własnym boisku gramy tragiczną 2 połowę, podobnie jak z Klepaczami prowadziliśmy do przerwy i ostatecznie przegrywamy spotkanie. Cóż, trzeba walczyć dalej. Teraz mamy tydzień przerwy bo kolejny mecz z Izbiszczami zagramy dopiero 14 września.

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński, P. Zahorenko, R. Zachowicz (k), K. Kopiczko, P. Skomin - J. Skwarko (ż.k.), M. Trochimowicz, C. Półkośnik (1 as.), P. Zagórski (ż.k.), D. Kłosek (1 br.) - K. Wasiluk (2 as.), P. Wasiluk (2 br.)