24

01-2019

Porażka z Opmarem w Pucharze Ligi

• autor: widget, 2014-07-20 20:36

Niestety nie udało się zrewanżować Opmarowi za porażkę w meczu ligowym, w Pucharze Ligi na boisku także okazał się lepszy Opmar, który tym razem wygrał 4-2. Frekwencja naszych zawodników na dzisiejszym meczu pozostawiła wiele do życzenia, w związku z czym zaczęliśmy w troszkę eksperymentalnych ustawieniu. Dopiero w trakcie meczu dojechało dwóch zawodników - dzięki czemu mieliśmy trzech zawodników rezerwowych. Długo utrzymywał się rezultat bezbramkowy, Opmar wyszedł na prowadzenie w 34 minucie po strzale zza pola karnego. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron goście dołożyli jeszcze dwa trafienia: rzut karny po zagraniu ręką Damiana Garbowskiego (55 minuta) i trzecia bramka w 70 minucie. Lambada także miała wiele sytuacji podbramkowych, jednak raziliśmy nieskutecznością. Odblokowaliśmy się dopiero na 75 i 76 minucie - obie bramki zdobył Krzysztof Wasiluk, a przy obu trafieniach asystował jemu młodszy brat Piotr. Do remisu jednak nie udało się doprowadzić, Opmar strzelił jeszcze czwartego gola (84 minuta) i spotkanie zakończyło się naszą porażką 2-4. Trzeci mecz fazy grupowej Pucharu Ligi rozegramy w przyszłą niedzielę, a przeciwnikiem będą Klepacze.

Skład: R. Sieńko - K. Kopiczko, P. Skomin, P. Zagórski, P. Zahorenko (k), M. Skwarko - T. Grynasz, M. Trochimowicz, C. Półkośnik, W. Popławski, D. Garbowski - M. Samojłowicz, P. Wasiluk (2 as.), K. Wasiluk (2 br.)