24

01-2019

Przykra porażka z Zaczerlanami

• autor: widget, 2014-06-29 14:50

O dzisiejszym meczu najlepiej byłoby napisać, że się odbył. Nic więcej. Lambada przegrała w kompromitującym stylu z Zaczerlanami. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1-2. Goście zdobyli bramki w 15 i 30 minucie - udało się odpowiedzieć w 40 minucie po pewnie wykonanym rzucie karnym przez Piotra Zahorenko. Mobilizacja w przerwie na nic się zdała i w drugiej części Zaczerlany bezkompromisowo wykorzystały nasze głupie błędy ostatecznie wygrywając 2-7. W 53 minucie podwyższyli prowadzenie na 1-3, potem kontaktową bramkę zdobył Mateusz Jaworowski w 60 minucie, a później strzelali już tylko Zaczerlańcy: w 71, 75, 78 min., a dzieła zniszczenia, tym samym podsumowując naszą tragiczną grę dokonała samobójcza bramka Jacka Skwarko. Żadnym wytłumaczeniem jest brak kilku podstawowych zawodników (m.in. Rafała Zachowicza, Cezarego Półkośnika, Krzysztofa i Piotra Wasiluków - a także kilku innych), grając nawet w takim zestawieniu jak dzisiaj powinniśmy zagrać dużo lepiej. Sięgając pamięcią był to z pewnością jeden z najgorszych meczów w naszej ligowej historii - trzeba wyciągnąć z tej druzgoczącej porażki jak najszybciej wnioski i zrehabilitować się w kończącym zmagania w pierwszej rundzie meczu z Barszczewem.

Skład: R. Sieńko, M. Samojłowicz - M. Kamieński (k), P. Skomin, P. Zahorenko (1 br), K. Kopiczko, M. Skwarko - T. Grynasz, P. Ryniejski, W. Popławski, D. Garbowski, M. Trochimowicz - J. Skwarko, D. Kłosek (1 as), M. Jaworowski (1 br)