17:00 - TRENING LAMBADA GIRLS

Stadion Miejski w Choroszczy

Drugie derby dla Lambady

• autor: widget, 2014-06-22 21:58

Po niezwykle emocjonującym meczu Lambada pokonała lokalnego rywala LZS Choroszcz 3-2. Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia naszej drużyny, w 4 minucie Piotr Wasiluk uderzył w poprzeczkę z ok. 25 metrów, minutę później się jednak nie pomylił, przechwycił piłkę obrońcy LZS'u i pewnie pokonał bramkarza. Mogliśmy dosyć szybko podwyższyć prowadzenie, ale strzał Cezarego Półkośnika z rzutu wolnego zatrzymał się na murze, a dobitka na poprzeczce. W 14 minucie kolejna z akcji, tym razem Krzysztof Wasiluk umieścił nawet piłkę w siatce, ale sędzie dopatrzył się pozycji spalonej. Z prowadzenia cieszyliśmy się dokładnie 10 minut, kiedy dośrodkowanie strzałem głową wykorzystali biało-niebiescy. Gdy wydawało się, że wynikiem remisowym zakończy się pierwsza połowa, w 42 minucie rzut wolny miał LZS, jeden pokazał grę "na gwizdek", gospodarze wykorzystali brak komunikacji między arbitrami, wznawiając grę bez gwizdka, wprawiając całą naszą drużynę w osłupienie. Nikt nie zareagował i piłka była w siatce. Drugą część gry rozpoczęliśmy zmobilizowani aby odwrócić losy spotkania i efekty było widać od razu. Po 14 minutach był ponownie remis za sprawą Adriana Domaradzkiego. Długimi momentami zamykaliśmy LZS na własnej połowie, była kolejna poprzeczka po strzale głową Tomasza Grynasza. Decydująca o ostatecznym wyniku akcja miała miejsce w 72 minucie spotkania. W polu karnym LZS'u jeden z zawodników zagrał ręką, a rzut karny na bramkę zamienił Piotr Wasiluk - co prawda bramkarz wyczuł intencje, jednak piłka ostatecznie przekroczyła linię bramkową. Wynik meczu do końca spotkania nie uległ zmianie i możemy dopisać 3 punkty do ligowej tabeli. Po zeszłotygodniowej wygranej z Rajkomem, i dzisiejszej z LZS'em można rzec: wniosek jest prosty - Lambada rządzi w Choroszczy :) Za tydzień kolejne ligowe spotkanie i podejmiemy w nim zespół Zaczerlan.

Skład: M. Samojłowicz - K. Kopiczko, P. Zagórski (ż.k.), R. Zachowicz (k), P. Zahorenko, P. Skomin, M. Kamieński - D. Garbowski, A. Domaradzki (1 br), C. Półkośnik, A. Grabowski, W. Popławski, T. Grynasz, J. Skwarko, M. Trochimowicz - P. Wasiluk (2 br), K. Wasiluk, M. Jaworowski

Lambada ChoroszczZaczerlany
Lambada Choroszcz   Zaczerlany
2019-05-26, 11:30:00

Liga Gminna - 3 kolejka. Stadion Miejski w Choroszczy.

Statystyki przedmeczowe »

Lambada ChoroszczYellowCity
Lambada Choroszcz 4:0 YellowCity
2019-05-12, 11:00:00
Liga Gminna - 1 kolejka. Stadion Miejski w Choroszczy.

1. LZS Choroszcz 6 bz
2. Lambada Choroszcz 3 bz