25

01-2019

Wyjazdowa porażka z Opmarem

• autor: widget, 2014-06-01 12:19

Nie udało się sprawić niespodzianki w meczu z Opmarem. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 12 minucie spotkania dzięki strzałowi z dystansu - piłka niesiona wiatrem niestety zmyliła naszego bramkarza. Jednak przed przerwą udało się wyrównać stan spotkania. W 30 minucie Adam Grabowski strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza Opmaru (as. Wojciech Popławski). W pierwszej połowie mieliśmy przewagę jednak nie udało się wykorzystać dwóch sytuacji sam na sam i na przerwę schodziliśmy remisując 1-1. W drugiej połowie do drużyny gospodarzy dojechało kilku zawodników i od razu ruszyli do ataków - czego efektem było wyjście na prowadzenie w 50 minucie. U nas po raz kolejny zabrakło szczęścia. Z 30 metrów z rzutu wolnego uderzał Cezary Półkośnik - jednak piłka po jego strzale trafiła w słupek, a dobitka Adama Grabowskiego w poprzeczkę. W 70 minucie dopięliśmy swego i doprowadziliśmy po raz drugi do remisu. Tym razem na strzał z ok. 20 metrów zdecydował się Cezary Półkośnik i był remis 2-2 (as. Adam Grabowski). Z remisu cieszyliśmy się 10 minut gdy Opmar po raz trzeci objął prowadzenie. Nie mając nic do stracenia zmieniliśmy ustawienie na dużo bardziej ofensywne i niestety poszły dwie kontry (90, 93 minuta) i ostatecznie ulegliśmy Opmarowi 2-5. Szkoda tego spotkania, zabrakło kilku podstawowych zawodników, szczęścia w atakach i zimnej krwi w wykańczaniu akcji, a także doświadczenia (średnia wieku naszego składu w dzisiejszym meczu to 22,4 lat) - Opmar był jak najbardziej w zasięgu.

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński, P. Skomin, R. Zachowicz (k), K. Kopiczko, M. Skwarko - J. Skwarko, C. Półkośnik (1 br), A. Grabowski (1 br, 1 as), A. Domaradzki, D. Garbowski, K. Wróbel, W. Popławski (1 as), M. Trochimowicz (ż.k.) - P. Wasiluk