25

04-2024

3 punkty po zaciętym meczu

• autor: widget, 2014-05-25 22:01

Zgodnie z przewidywaniami dzisiejszy mecz z Żółtkami miał zacięty przebieg, jednak wyszliśmy z niego zwycięsko. Po kwadransie gry wyszliśmy na prowadzenie. Doskonałą wrzutką popisał się Piotr Zagórski, a piękną główką pokonał swojego bramkarza zawodnik gości. Z prowadzenia cieszyliśmy się jednak tylko 2 minuty. Wyrównująca bramka podrażniła naszych zawodników, czege efektem były bramki Adama Grabowskiego w 25 minucie (premierowe trafienie w Lambadzie), Karola Kopiczko (35 minuta) i Krzysztofa Wasiluka (36 minuta). Tak więc na przerwę schodziliśmy wygrywając 4-1 z nadziejami na podwyższenie wyniku w drugiej połowie. Jednak to Żółtki w 64 minucie zdobyły bramkę na 4-2 i przez chwilę zrobiło się troszkę nerwowo. Na 5-2 podwyższył Mateusz Jaworowski w 70 minucie, w 78 min. goście zdobyły trzeciego gola a wynik ustalił w 87 minucie Wojciech Popławski. Żółtki kończyły mecz "w 9" po dwóch czerwonych kartkach - jednak nie potrafiliśmy za bardzo wykorzystać gry w przewadze. Ważne są jednak 3 punkty, które dopisujemy do swojego konta. W przyszłym tygodniu czeka nas bardzo ciężki wyjazd do Łysek na mecz z Opmarem.

Skład: R. Sieńko - M. Kamieński (k), P. Zagórski (1 as), P. Zahorenko, K. Kopiczko (1 br, 1 as), M. Skwarko, M. Trochimowicz - W. Popławski (1 br), A. Grabowski (1 br), P. Ryniejski (1 as), C. Półkośnik, D. Garbowski, J. Skwarko (1 as) - K. Wasiluk (1 br), P. Wasiluk (1 as), A. Domaradzki (1 as), M. Jaworowski (1 br), K. Wróbel