34 urodziny obchodzi Tomasz Grynasz

32 urodziny obchodzi Sebastian Waszczuk

Wyjazdowa porażka z KS Klepacze

• autor: widget, 2014-05-18 16:15

Lambada odniosła pierwszą porażkę w obecnym sezonie, była to też pierwsza ligowa porażka na boisku w Klepaczach. Przez pierwsze 20 minut mieliśmy delikatną przewagę, jednak piłka nie znalazła drogi do bramki. W 20 minucie, a także w kolejnych siedmiu Klepacze pokazały zabójczą skuteczność zdobywając 3 bramki. Ostatnia była z rzutu karnego po faulu Rafała Zachowicza. Przegrywając 0-3 schodziliśmy na przerwę. W drugiej odsłonie spotkania zmobilizowani ruszyliśmy do ataków czego skutkiem była bramka Tomasza Grynasza (52 minuta), który zdobył ją delikatnie mówiąc najważniejszą częścią ciała, którą ma mężczyzna :) Niestety 5 minut później najładniejszą bramkę meczu zdobyli gospodarze - niepewnie wybita piłka we własnym polu bramkowym poskutkowała piękną przewrotką i przegrywaliśmy już 1-4. Nastąpiło szybkie przejście na "trójkę" w obronie i dało to zauważalne efekty. Zdominowaliśmy mecz, narażając się na kontry - jednak w jednej z nich w sytuacji sam na sam okazał się lepszy nasz bramkarz Marcin Samojłowicz. Przeprowadziliśmy też wiele ataków, mieliśmy dużo stałych fragmentów gry, jednak zabrakło "egzekutora", który by to wykorzystał. Tym samym nasz dorobek punktowy się nie zwiększył i trzeba walczyć w kolejnych meczach tak jak w dzisiejszej drugiej połowie. Kolejny mecz gramy w przyszłą niedzielę na stadionie w Choroszczy, a przeciwnikiem będzie drużyna Narwi Żółtki.

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński, R. Zachowicz (k) (ż.k.), P. Zahorenko, K. Kopiczko (ż.k.), P. Skomin - T. Grynasz (1 br), P. Ryniejski, C. Półkośnik, S. Wasiluk (ż.k.), W. Popławski, M. Trochimowicz - A. Domaradzki, P. Wasiluk, J. Skwarko

Lambada - LZS Choroszcz 18.09.2011 /mecz ligowy/