34 urodziny obchodzi Łukasz Adamski

34 urodziny obchodzi Karol Biernacki

Pewna wygrana w sparingu

• autor: widget, 2014-04-06 20:52

Dwudziestu zawodników stawiło się na pierwszy mecz na świeżym powietrzu w tym roku. Lambadowcy pewnie pokonali zespół Barszczewa 5-1. Przez 20 minut utrzymywał się wynik bezbramkowy, jednak wtedy na prowadzenie wyszli goście. Dosyć długo nasi zawodnicy zapoznawali się z murawą bo do remisu doprowadziliśmy w 40 minucie po bramce Piotra Wasiluka (as. Krzysztof Wasiluk), następnie bramkę do szatni zdobył Mateusz Jaworowski po pięknej asyście Rafała Zachowicza. Druga odsłona meczu to już dużo pewniejsza gra z naszej strony, czego efektem były kolejne dwa gole:70 min -  Krzysztofa Wasiluka (as. Marcin Samojłowicz) i 80 min. Cezarego Półkośnika (as. Jacek Skwarko). Przed samym końcem meczu w polu karnym sfaulowany został Wojciech Popławski - karnego jednak nie wykorzystał Maciej Skwarko. Niespełna minutę później niemal identyczna sytuacja (faulowany Mateusz Jaworowski), tym razem jednak Maciej Skwarko się nie pomylił i tym samym zdobył swoją pierwszą bramkę w Lambadzie. W dzisiejszym meczu zadebiutowało trzech młodych zawodników; Mateusz Trochimowicz, Piotr Ryniejski i Adrian Domaradzki - witamy w drużynie!

Skład: M. Samojłowicz, R. Sieńko - M. Kamieński, W. Popławski, R. Zachowicz (k), P. Skomin, P. Zahorenko, P. Zagórski, M. Skwarko, K. Kopiczko - D. Garbowski, M. Trochimowicz, C. Półkośnik, P. Ryniejski, A. Grabowski, J. Skwarko - K. Wasiluk, M. Jaworowski, P. Wasiluk, A. Domaradzki

Lambada - Żółtki - 13.09.2009 /mecz ligowy/